Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Dainininkui Justinui Bieberiui 2020-ieji bus ypatingi: turi džiugių žinių gerbėjams

Atlikėjas Justinas Bieberis savo gerbėjams įteikė tikrą kalėdinę dovaną – patvirtinimą, kad jau kitąmet jis sugrįš į sceną. Kanadiečių popmuzikos žvaigždė per Kūčias pranešė beveik iškart prasidėjus 2020-ieisiems pristatysiantis naują singlą – pirmą kūrinį iš jo netrukus pasirodysiančio jau penkto albumo, rašo Bbc.com.
Justinas Bieberis
Justinas Bieberis / Youtube.com

25-erių J.Bieberis gerbėjus nudžiugins ne tik naujais kūriniais, bet ir gyvais pasirodymais – jau kitų metų gegužę jis leisis į gastroles po Jungtines Amerikos Valstijas ir savo gimtąją Kanadą. Be to, dainininkas pasirodys naujame dokumentiniame televizijos seriale. Tiesa, jo pavadinimas, kaip ir būsimo penkto albumo, dar neatskleistas.

Youtube.com/Justinas Bieberis
Youtube.com/Justinas Bieberis

Ilgą pertrauką savo itin sėkmingoje muzikinėje karjeroje J.Bieberis padarė 2017-aisiais, atšaukęs 14 paskutinių gastrolių „Purpose World Tour“ stotelių. Nepaisant to, visiškai nuo muzikos per tuos kelerius metus atlikėjas nenusisuko. Jis įrašė bendrus kūrinius su Edu Sheeranu, Billie Eilish, o su Ariana Grande surengė pasirodymą didžiausiame muzikos festivalyje „Coachella“. Būtent po pastarojo užlipimo į sceną pradėta spekuliuoti, kad galbūt J.Bieberis ruošiasi pristatyti naujus solinius kūrinius.

Šias kalbas patvirtino platformoje „YouTube“ paviešintas vaizdo įrašas, kuriame atlikėjas pristato savo 2020-ųjų planus.

Pamatykite apie naujus J.Bieberio planus pranešantį vaizdo įrašą:

VIDEO: #BIEBER2020

„Mes, žmonės, esame netobuli. Mano praeitis, mano klaidos, viskas, ką patyriau… Tikiu esantis ten, kur turiu būti ir Dievas mane atvedė ten, kur norėjo jis“, – vaizdo įraše kalba J.Bieberis, kiek anksčiau instagrame pasidalijęs jautriu įrašu, kuriame atvirai pasakojo apie problemas su narkotikais ir depresiją, apibūdino save kaip vieną „nekenčiamiausių žmonių pasaulyje“.

„Mūsų visų istorijos skirtingos, aš nekantrauju pasidalyti savąja“, – apie naujas dainas pasakojo J.Bieberis.

15min primena, kad atlikėjas išgarsėjo dar paauglystėje, kai internete paviešintus jo perdainuotus kūrinius pastebėjo vadybininkas Scooteris Braunas. 2010-aisiais jis išleido pirmąjį albumą „My World“, kuris atsidūrė 100 populiariausių albumų JAV tope.

Rudenį J.Bieberis ir jo mylimoji modelis Hailey Baldwin iškėlė prabangią vestuvių puotą. Draugų ir artimiausių šeimos narių akivaizdoje juodu dar kartą vienas kitam davė amžinos meilės įžadus. Pirmosios vedybos įvyko prieš metus Niujorko rotušėje, kur J.Bieberis ir H.Baldwin išsiėmė santuokos liudijimą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius