15min be reklamos
2023 03 12, 12:47

Dainuodamas scenoje mirė 28-erių reperis Costa Titch: nugriuvo priešais panikos apimtą publiką

Costa Titchas (28), kurio tikrasis vardas Constantinos Tsobanoglou, pasirodymo „Ultra“ muzikos festivalyje metu prarado sąmonę ir vėliau mirė ligoninėje.
Costa Titch
Costa Titch / Socialinių tinklų nuotr.
Temos: 2 Mirtis Costa Titch

Pietų Afrikos Respublikos reperis staiga mirė būdamas 28 metų, kai nualpo scenoje, panikos apimtų gerbėjų akivaizdoje, pranešė Mirror.co.uk.

Costa Titch, tikrasis vardas Constantinos Tsobanoglou, kovo 11 d. pasirodymo „Ultra Music Festival“ metu prarado sąmonę. Vėliau jis mirė ligoninėje.

Jo šeima patvirtino žinią apie mirtį ir padėkojo greitosios pagalbos darbuotojams bei visiems, dalyvavusiems paskutinėmis jo gyvenimo valandomis šioje žemėje.

Tai teigiama įraše, paskelbtame jo instagramo paskyroje:

„Mirtis tragiškai pasibeldė į mūsų duris. Ji atėmė iš mūsų mylimą sūnų, brolį ir anūką Constantinos Tsobanoglou, kurį Pietų Afrika pamilo ir dievino, vadino sceniniu vardu Costa Titch.

Su dideliu skausmu turime pripažinti, kad jis mirė.

Esame dėkingi greitosios pagalbos darbuotojams ir visiems, dalyvavusiems jo paskutinėmis valandomis šioje žemėje. Mums, kaip šeimai, dabar sunkus metas, nes bandome suvokti, kas mus ištiko, ir prašome, kad mums būtų suteikta laiko ir erdvės susikaupti.

Tsobanoglou šeima dėkoja už meilę ir paramą, kurią suteikėte mūsų sūnui, ir tegul ir toliau pakylėjate jį net dvasia. Prašome laikyti mus savo maldose ir pakylėtus Viešpatyje.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Nealkoholinis „Švyturio Ekstra“ ketina skinti tarptautinių apdovanojimų laurus
Reklama
Elektromobilis, kurį galima papildyti degalinėje: didžiausi abiejų pasaulių privalumai viename
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką