-35% metinei prenumeratai. Maža kaina - didelė vertė.
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Danielis Craigas, George‘as Clooney ir Mattas Damonas pavadinti svarbiausiais Holivudo vyrais

Šiuo metu Lietuvos kino teatruose karaliaujančio intriguojančio Davido Fincherio trilerio „Mergina su drakono tatuiruote“ žvaigždė Danielis Craigas kartu su dar dviem garsiais kolegomis iš Holivudo – George‘u Clooney ir Mattu Damonu – pasidalijo vieną žurnalo viršelį.
Žurnalas „Vanity Fair“
Žurnalas „Vanity Fair“ / Žurnalo viršelis

Garsių aktorių trijulė papuošė vasario mėnesio žurnalą „Vanity Fair“, o kino žvaigždes įamžino žymi fotografė Annie Leibovitz. Leidinys D.Craigą su kolegomis pavadino „Svarbiausiais Holivudo vyrais“ ir ne veltui – mat artėja svarbiausi kino apdovanojimai – „Auksinių gaublių“ ir JAV Kino meno ir mokslo akademijos („Oskarų“) teikimo ceremonijos.

Jau sausio 24-ąją paaiškės nominantai į „Oskarus“, o „Vanity Fair“ prognozuoja, kad visa trijulė pretenduoja atsidurti jų gretose. D.Craigas – už žurnalisto Mikelio Bliumkvisto vaidmenį filme „Mergina su drakono tatuiruote“, G.Clooney už vaidmenis filmuose „Paveldėtojai“ ir „Purvini žaidimai“ ir M.Damonas už vaidmenį juostoje „Mes nusipirkom zoologijos sodą“.

Visi trys garsūs vyrai ne tik pozavo fotosesijos metu, bet ir atsakė į prancūzų rašytojo Marcelio Prousto vardu pavadintą klausimyną, skirtą atskleisti asmenybės bruožus.

Filme „Purvini žaidimai“ kandidatą į JAV prezidentus vaidinantis G.Clooney papasakojo, kad reinkarnavęsis į pasaulį norėtų grįžti kaip savo paties šuo, mat šis gyvena geriau už jį. Vienu žaviausių Holivudo vyrų tituluojamas aktorius teigė nesąs patenkintas savo laikysena, o labiausiai pervertinta dorybe jis laiko kantrumą. M.Damonas atviravo, kad laimingiausios jo gyvenimo akimirkos – su žmona užmezgant vaikų gyvybę ir stebint juos gimstant.

Įdomių faktų apie save pažėrė ir filmo „Mergina su drakono tatuiruote“ aktorius D.Craigas. Jis atskleidė, kad labiausiai gyvenime vertina būtent kantrybę ir tikrus draugus. 43-ejų britų aktorius prisipažino, kad labiausiai nemėgsta savo kelių, jie jam atrodo negražūs.

Pamatyti ir įvertinti D.Craigo kelius ir net šiek tiek daugiau jo kūno, Lietuvos kino mėgėjai jau gali šalies kino teatruose.

VIDEO: The Girl with the Dragon Tattoo Movie Trailer #2 - Official HD 2011

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius