Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2017 08 16, 10:07

Danielis Craigas oficialiai patvirtino, kad grįžta vaidinti superagento Džeimso Bondo

Po ilgų spėlionių ir gandų, aktorius Danielis Craigas pagaliau pats oficialiai patvirtino: taip, jis grįžta vaidinti superagento Džeimso Bondo.
Danielis Craigas filme „Spectre“
Danielis Craigas filme „Spectre“ / Kadras iš filmo

Šiuo metu Danielis Craigas reklamuoja savo naująjį filmą „Logan Lucky“, bet bendraudamas su žurnalistais ir dalyvaudamas televizijos laidose neišvengia klausimų apie Džeimsą Bondą. Iš pradžių dar bandęs mėtyti pėdas, antradienio vakarą laidoje „The Late Show with Stephen Colbert“ jis pagaliau prisipažino: taip, jis dar kartą vaidins agentą 007.

„Buvau labai atsargus dėl to. Dalijau interviu visą dieną ir žmonės manęs vis to klausinėjo, o aš mėginau išsisukinėti nuo atsakymo. Bet jaučiau, kad jei jau turėsiu pasakyti tiesą, tai norėčiau ją pasakyti tau“, – laidos vedėjui Stephenui Colbertui pasakė aktorius, o šį jo atsakymą palydėjo gausios ovacijos. Tada vedėjas dar kartą perklausė, ar jis tikrai vaidins Džeimsą Bondą, ir Danielis Craigas atsakė, kad taip.

„Manau, kad tai jau viskas. Noriu išeiti pakelta galva. Laukiu nesulaukiu“, – apie būsimojo bondiados filmo filmavimą kalbėjo aktorius.

Pastarasis bondiados filmas pasirodė 2015 metų lapkritį ir tada Danielis Craigas ne vieną kartą itin aiškiai ir labai vaizdžiai išsireiškė, kad Džeimso Bondo vaidinti daugiau nebenori ir „Spectre“ bus paskutinis jo bondiados filmas.

„Jau verčiau persipjausiu venas“, – vienam britų žurnalui tada buvo pareiškęs Danielis Craigas. Stephenas Colbertas antradienį priminė aktoriui šią jo citatą, ir jis štai ką į tai atsakė: „Vietoj to, kad būčiau pasakęs ką nors išlaikydamas stilių ir mandagumą, pasakiau kai ką labai kvailo“.

Kadras iš filmo/Danielis Craigas filme „Operacija „Skyfall“ (2012 m.)
Kadras iš filmo/Danielis Craigas filme „Operacija „Skyfall“ (2012 m.)

Keturis kartus Džeimsą Bondą įkūnijęs Danielis Craigas ankstesniuose interviu yra sakęs, kad pavargo tiek emociškai, tiek fiziškai (besifilmuodamas jis yra patyręs ne vieną traumą) toliau vaidinti šį personažą ir labiau norėtų atsiskleisti kituose vaidmenyse.

Po tokių jo pareiškimų buvo svarstoma, kuris aktorius galėtų tapti kitu Džeimsu Bondu, o tarp kandidatų buvo minimos Tomo Hardy, Idriso Elbos, Tomo Hiddlestono ir Damiano Lewiso pavardės. Vis tik bondiados kūrėjai nuo pat pradžių norėjo, kad Danielis Craigas liktų, ir net pasiūlė jam kosmosiškai didelį honorarą – manoma, kad būtent tai ir privertė aktorių paminti savo principus ir dar vieną kartą įkūnyti agentą 007.

15min primena, kad ilgiausiai Džeimsą Bondą yra vaidinęs seras Rogeris Moore'as – šį agentą jis įkūnijo septyniuose filmuose. Šis aktorius mirė gegužę, sulaukęs 89-erių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką