2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Danielis Craigas: „Švelnesnė „Mergina su drakono tatuiruote“ netektų savo prasmės“

Garsusis britų aktorius Danielis Craigas įsitikinęs, kad naujasis Davido Fincherio filmas „Mergina su drakono tatuiruote“ būtų beprasmis, jei jo scenos nebūtų tokios emociškai stiprios, brutalios ir sukrečiančios.
Danielis Craigas
Danielis Craigas / „ACME Film“ archyvo nuotr.

Filmo platintojų pranešime spaudai teigiama, kad žurnalistą Mikelį Bliumkvistą filme vaidinantis D.Craigas pasakojo buvęs patenkintas, jog režisierius D.Fincheris nutarė likti ištikimas prieštaringoms švedų rašytojo Stiego Larssono romanuose akcentuotoms temoms. „Pirmas dalykas, kurio paklausiau: „ar tai bus filmas visiems žiūrovams, ar tik ūgtelėjusiems paaugliams?“ Nemačiau prasmės kurti „Merginą su drakono tatuiruote“, kurią galėtų žiūrėti vaikai“, – „The Sun“ sakė D.Craigas.

Aktorius tvirtino, kad kino juosta užkabina itin daug „draudžiamų“ temų. „Filme aptariami sudėtingi ir garsiai neminimi klausimai. Jame vaizduojamas smurtas prieš moteris, kalbama apie nacizmą ir jo numalšinimą šalyje, kur apie tai nebuvo daug diskutuojama. Man šie dalykai buvo labai įdomūs“, – kalbėjo jis.

Pasakodamas apie savąjį herojų filme „Mergina su drakono tatuiruote“, superagentą Džeimsą Bondą vaidinantis D.Craigas tikino, kad Mikelis Bliumkvistas turi nemažai trūkumų. „Jis turi ydų, Mikelis trokšta garbės sau, bet yra tvirtos moralės, jis neapgaudinėja moterų, savo kolegų. Kartais jo ego pernelyg veržiasi išorėn. Galbūt jis turi Jėzaus Kristaus kompleksą, kaip ir dauguma vyrų. Tai jį pražudo“, – sakė aktorius. Jis teigė džiaugęsis, kad juosta buvo filmuojama Švedijoje, Stokholme ir jo apylinkėse.

Garsusis Holivudo mėlynakis negailėjo pagyrų ir kolegei Rooney Mara, kuri atliko pagrindinį kompiuterių įsilaužėlės Lisbet Salander vaidmenį. „Ji atliko puikų darbą. Rooney yra nuostabi aktorė ir labai geras žmogus, tad mums buvo lengva ir malonu dirbti kartu. Žinote, pažiūrėjus į rezultatą, galiu neabejodamas pasakyti, kad ji neįtikėtina“, – kalbėjo D.Craigas. Jis taip pat prisipažino, kad visuomet buvo didelis filmo režisieriaus D.Fincherio gerbėjas.

Holivude sukurtas filmas „Mergina su drakono tatuiruote“, kurį režisavo garsusis D.Fincheris, Lietuvos kino teatrus pasieks jau šį penktadienį, sausio 6-ąją.

Filmo „Mergina su drakono tatuiruote“ anonsas:

VIDEO: The Girl with the Dragon Tattoo Movie Trailer #2 - Official HD 2011

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką