Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Davidas Beckhamas turi naują tatuiruotę

Futbolininkui Davidui Beckhamui aikštelėje gera demonstruoti meistriškumą su kamuoliu, tačiau taip pat smagu rodyti ir savo religines tatuiruotes. Per vienas paskutinių varžybų sportininkas atskleidė, jog turi naują tatuiruotę.
Davidas Beckhamas
Davidas Beckhamas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Superžvaigždė džiaugėsi, kad jo atstovaujamas futbolo klubas "Milan" laimėjo rungtynes rezultatu 3-0 prieš Turino "Juventus." Nusimovusį marškinėlius futbolininką užfiksavo fotografai. Ant dešiniojo šono D.Beckhamas turi naują juodai baltą šventojo tatuiruotę. Futbolininkas ant savo kūno persikėlė žinomo dailininko Matthew R. Brookso kūrinį „The Man Of Sorrows“. Tai jau trečias krikščioniškasis simbolis ant 34-erių metų D.Beckhamo kūno. Futbolininkas turi angelą sargą tarp menčių ir kryžių simbolizuojančią tatuiruotę ant sprando.

D.Beckhamas turi nugaros apačioje išsitatuiravęs pirmojo savo sūnaus vardą, nugaros viršuje – kitų dviejų sūnų vardus. Ant kairės rankos puikuojasi hindi kalba parašytas sportininko žmonos vardas, lotyniškas užrašas: „Ut Amem Et Foveam“, reiškiantis: „Tai aš myliu ir puoselėju“. Ant dešinės rankos D.Beckhamas taip pat turi gausybę tatuiruočių: savo marškinėlių, su kuriais žaidė futbolo komandoje „Manchester United“  numerį, lotynišką frazę „Perfectio In Spiritu“, reiškiančią „dvasinis tobulėjimas“. Futbolininko rankos taip pat išpuoštos žvaigždėmis, nuogos moters portretu.

Futbolininkas yra sakęs apie savo tatuiruotes: „Mano tatuiruotėse – žmonės iš mano gyvenimo: mano žmona, sūnūs, viskas, ką aš noriu nuolat turėti su savimi. Kai žiūrite į mane, matote tatuiruotes. Matote ekspresiją, ką aš jaučiu Viktorijai ir berniukams. Jie yra dalis manęs“.

Nuotraukas su D.Beckhamo tatuiruotėmis rasite čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Reklama
Inovacijų agentūros teikiamas paslaugas teigiamasi vertina 88 proc. klientų
Reklama
Paroda „Beauty Expo 2024“: trys dienos profesionaliems grožio produktams ir paslaugoms
Reklama
IKEA mažina kainas
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką