15min be reklamos
2011 11 07, 12:25

Dėl Poseidono vaidmens aktoriui Kellanui Lutzui teko pusryčiams kasdien valgyti po 16 kiaušinių

Kellanas Lutzas atskleidė savo tobulo kūno paslaptis. Naujame epo „300“ kūrėjų filme „Nemirtingieji“ aktorius atrodo pritrenkiančiai – nepriekaištingas fizinis pasirengimas ir įspūdingi raumenys. Vaikinas pasakoja, kad to priežastis yra ne tik alinančios treniruotės, bet ir griežta kiaušinių dieta.
Kellanas Lutzas
Kellanas Lutzas / „Incognito Films“ nuotr.

K.Lutzas, žiūrovams pažįstamas iš populiariosios „Saulėlydžio“ sagos, filme „Nemirtingieji“ įkūnija jūrų dievą Poseidoną. Dėl šio vaidmens jam teko įveikti rimtą atranką ir pažadėti užsiauginti nemenkus raumenis, kad kūnas taptų dieviškai tvirtas. Po intensyvių treniruočių ir griežtos dietos, šiandien aktorius sveria per šimtą kilogramų ir džiaugiasi išraiškingais raumenimis.

„Man teko visiškai pakeisti savo valgymo įpročius, o pusryčiams kasdien sukirsti net po 16 kiaušinių! – pasakoja Kellanas. – Užsiauginau galybę kilogramų raumenų. Labai tuo džiaugiuosi.“

Aktorius pasakoja, kad sportuoti buvo nelengva, bet nenuobodu, nes tai jis darydavo su filmo kolegomis – Henry Cavillu, vaidinančiu Tesėją, ir Luke'u Evansu, kuris filme tapo Dzeusu. Visi trys vyrai užuot nuobodžiai laukę valandos, kada jiems teks filmuotis, bėgdavo į gamtą ir varžydamiesi tarpusavyje, kas padarys daugiau atsispaudimų ar greičiau nubėgs distanciją, treniruodavosi.

„Laipiodavome ant kalvų ir uolomis, bėgiodavome ir lažindavomės, kuris padarys daugiau prisitraukimų ar panašiai. Tai padėjo mums visiems drauge išlaikyti savo formą, – įspūdžiais iš treniruočių dalinasi K.Lutzas. – Po trisdešimties minučių jau būni apsipylęs prakaitu, juk filmavomės Afrikoje – ten karšta, kaip pragare, bet šios treniruotės išties buvo labai naudingos.“

Pasaulinė filmo „Nemirtingieji“ premjera, kurioje bus galima įvertinti K.Lutzo raumenis, Lietuvos ir pasaulio kino teatruose įvyks jau šį penktadienį, lapkričio 11 d.

Lietuviškai titruotas filmo anosnas:

VIDEO: Lietuviškai titruotas Nemirtingieji treileris

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką