15min be reklamos

Demencija sergantis Bruce'as Willisas tapo seneliu: dukra Rumer susilaukė pirmagimės

Holivudo žvaigždei Bruce'ui Willisui ir jo šeimai pastarieji dveji metai – nelengvi: po afazijos diagnozės jis pasitraukė iš aktorystės, o šį vasarį jam diagnozuota ir frontotemporalinė demencija. Vis tik aktorius ir jo artimieji optimizmo nepraranda bei mėgaujasi kiekviena gyvenimo akimirka. Dar daugiau progų džiaugtis suteikė Bruce'o Williso ir Demi Moore dukra Rumer Willis – su mylimuoju Dereku Richardu Thomu ji susilaukė pirmagimės.
Rumer Willis, Derekas Richardas Thomas, Bruce'as Willisas 
Rumer Willis, Derekas Richardas Thomas, Bruce'as Willisas  / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.

Mergaitės gimimas – didelis įvykis visai šeimai: Rumer Willis ir Derekas Richardas Thomas tapo tėvais, o Bruce'as Willisas ir Demi Moore – seneliais.

Jaudinančią žinią apie dukrelės gimimą pora antradienį pranešė instagrame. Jie paskelbė, kad jų mergaitė į pasaulį pasibeldė balandžio 18-ąją.

Kartu R.Willis ir D.R.Thomas atskleidė, kaip pavadino savo pirmagimę. Įdomu tai, kad pirmajai Bruce'o Williso ir Demi Moore anūkei suteiktas ne tik dvigubas vardas, bet ir dviguba pavardė.

„Louetta Isley Thomas Willis. Tu esi gryna magija. Ji gimė namuose antradienį, balandžio 18 dieną, – šalia mielos naujagimės nuotraukos rašė išdidūs tėvai. – Tu esi daugiau, nei mes kada nors svajojome.“

Kovo mėnesį Rumer Willis ir Derekas Richardas Thomas atšventė kūdikio sutiktuvių vakarėlį, kurį porai surengė Rumer mama Demi Moore ir jos seserys, 29-erių Tallulah Willis ir 31 metų Scout Willis.

Šventės metu netrūko pozityvių akimirkų, kurios atsispindėjo nuotraukose: būsimoji mama tuomet pozavo su D.Moore, dabartine tėčio žmona Emma Heming Willis, seserimis Tallulah, Scout, 8-erių Evelyn Penn, 11-mete Mabel Ray. Pačio B.Williso kadruose iš vakarėlio nematyti.

Anksčiau šį mėnesį žurnalui „Poeple“ Rumer pasakojo, kad itin džiaugiasi davusi pradžią naujai šeimos kartai.

„[Mano tėvai] labai džiaugiasi. Mano seserys labai džiaugiasi ir labai smagu, kad mūsų šeimoje gims pirmoji anūkė, ypač todėl, kad šiuo metu esame tokia didelė kompanija“, – sakė ji.

Žinią apie laukiantį šeimos pagausėjimą R.Willis ir mylimasis pasklebė 2022 m. gruodį. Tuo metu D.Moore savo instagrame pasidalijo dukros įrašu, jau vaidindama išdidžią močiutę.

„Įžengiu į savo karštos kvailos neapsikentusios močiutės erą“, – rašė aktorė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kimčių ekspertas pasakoja viską, ko iki šiol nežinojote apie šį Azijos virtuvės stebuklą, ir dalinasi autentišku receptu
Reklama
„Švyturys-Utenos alus“ jungiasi prie „Stiprūs kartu“ ir „Blue/Yellow“ pagalbos Ukrainos našlaičiams
Reklama
Testas: atsakykite į 10 klausimų apie „Apple Watch“ laikrodžius ir laimėkite 200 EUR dovanų kuponą!
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką