Tiesiogiai
15min be reklamos
2022 09 30, 20:33

Demi Lovato – apie vadybininkų žiaurumą: užbarikadavo kambaryje, neleido valgyti

Muzikos žvaigždė Demi Lovato (30) ryžosi atvirai išpažinčiai. Moteris ne tik atskleidė, kaip pradėjo „eksperimentuoti“ su opiatų rūšies narkotikais, bet ir prisiminė savo vadybininkų komandos pastangas kontroliuoti jos mitybą. Atlikėja tvirtino, kad radikalūs jos komandos veiksmai tik dar labiau išprovokavo valgymo sutrikimus.
Demi Lovato
Demi Lovato / Vida Press nuotr.

Demi Lovato tinklalaidėje „Call Her Daddy“ prisipažino, kad būdama vos 12 metų pradėjo eksperimentuoti su narkotinėmis medžiagomis. Pasak atlikėjos, viskas prasidėjo gydytojai išrašius jai opiatų, turėjusių padėti malšinti skausmą po autoavarijos, į kurią ji papuolė, rašo rollingstone.com.

„Mano mama nemanė, kad turės paslėpti opiatus nuo trylikametės, bet aš tuo metu jau gėriau ir alkoholį. Iš manęs nuolat tyčiojosi ir aš ieškojau kažko, kas man padėtų pabėgti nuo realybės. Kai mama pamatė, kaip greitai ir kokiais kiekiais nyksta man išrašytos tabletės, ji jas paslėpė“, – pasakojo D.Lovato.

Vida Press nuotr./Demi Lovato
Vida Press nuotr./Demi Lovato

Muzikos žvaigždė prisipažino, kad galiausiai iš savo mamos net ėmė vogti tabletes „Xanax“, skirtas nerimo sutrikimui gydyti, taip pat ir tėčio pirktą alų.

Dainininkė prisiminė, kad pirmą kartą alkoholio išgėrė būdama viena – pasak jos, tik norėjo suprasti, koks tai jausmas. D.Lovato teigimu, „tai turėjo būti didžiulė raudona vėliava.“ Visgi sulig tuo nesustojo – būdama 17-os Demi pirmą kartą pabandė kokaino, o po metų pateko į reabilitacijos centrą.

Vida Press nuotr./Demi Lovato
Vida Press nuotr./Demi Lovato

Dainininkė interviu metu taip pat papasakojo, kad jos gyvenimas drastiškai suprastėjo, kai į komandą atėjo naujas žmogus. Nors D.Lovato neišdavė, kuris tai komandos narys, pasak moters, jis pradėjo kontroliuoti kiekvieną gyvenimo aspektą. Įskaitant ir tai, ką ir kiek Demi valgo.

Dainininkė ne vienerius metus kentėjo nuo bulimijos. Kartą vėl pasireiškus šiai ligai, prisivalgius daug maisto ir nuėjus jo „pašalinti“, apsaugos darbuotojai užbarikadavo D.Lovato viešbučio kambarį baldais, kad ši negalėtų išsliūkinti vėl pavalgyti.

Pasak atlikėjos, bulimija pasiekė tokį baisų lygį, kad moteris ėmė vemti krauju. Tačiau minėtam savo komandos nariui pasakiusi, kad jai reikia gydytis, moteris išgirdo išties kraupų atsakymą – pastarasis pareiškė, kad ši „nepakankamai serga“.

„Manau, kad taip jis bandė pasakyti – negrįši į krizių centrą, nes jei grįžtum, tai pakenktų mano reputacijai. Taigi, aš negrįžau gydytis“, – prisiminė Demi.

Vida Press nuotr./Demi Lovato
Vida Press nuotr./Demi Lovato

O tada, praėjus metams, moteris perdozavo narkotikų ir ją vos pavyko atgaivinti.

Kitoje interviu dalyje D.Lovato papasakojo apie vieną iš labiausiai sukrečiančių savo gyvenimo detalių – patirtą išprievartavimą, kuris buvo jos pirmoji seksualinė patirtis.

„Laikas gali užgydyti žaizdas, galbūt ne visas, bet kuo daugiau laiko praėjo, tuo lengviau pasidarė. Tačiau manyje vis dar yra liūdesys, gilus liūdesys dėl to, kad kažkas iš manęs tai atėmė tokiame jauname amžiuje. Buvo sunku, nes tas žmogus taip pat buvo šalia, jis taip pat buvo „Disney“ (atlikėja vaidino šios kompanijos filmuose ir serialuose – red. past.), ir matyti jį šalia buvo sunku, tai tikrai sugadino mano paauglystę... Buvo įvykusių ir kitų traumų, ir tai tarsi šiek tiek nustumia jas į šalį. Tačiau pasitaiko akimirkų, kai verkiu ir jaučiu savyje liūdesį, nes tai daryti yra sveika, svarbu neužsidaryti“, – patirtimi dalijosi Demi.

Kur pranešti ir ieškoti pagalbos
Jei reikia skubios pagalbos
Skambinkite pagalbos telefonu 112
Jei esate savižudybės krizėje, arba ieškote pagalbos kitam
Jei patyrėte smurtą
Jei reikalinga emocinė (psichologinė) pagalba telefonu, arba internetu
Jei esi vaikas ir tau reikalinga pagalba

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką