Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 03, 21:00

Depresiją įveikusios žvaigždės, kurios išdrįso apie tai prabilti: tarp jų – ir princas Harry

Atrodo, kad įžymybės turi viską – šlovę, pinigus, gerą išvaizdą ar tiesiog sėkmę. Tačiau jos, kaip ir milijonai jų gerbėjų, patiria depresiją ar kitas psichikos sveikatos problemas. Susidurdami su didžiuliu spaudimu atrodyti tobulai, vieši asmenys kadaise slėpė savo psichikos sveikatos problemas, tačiau XXI amžiuje ši tendencija smarkiai pasikeitė. Apie tai kalba Kanye Westas, Demi Lovato, Michelle Obama, Benas Affleckas, princas Harry, Justinas Bieberis bei Demi Moore.
Demi Lovato, Kanye Westas, Benas Affleckas, Demi Moore, Michelle Obama, princas Harrys Tik prenumeratoriams
Demi Lovato, Kanye Westas, Benas Affleckas, Demi Moore, Michelle Obama, princas Harrys / „Scanpix“ nuotr.

Šiandien aktoriai, muzikantai, politiniai veikėjai ir net karališkosios šeimos nariai atvirai pasakoja apie savo kovą su nerimu, asmenybės sutrikimais, piktnaudžiavimu narkotinėmis medžiagomis ir sielvartu.

Jų noras pasidalyti savo diagnozėmis su visuomene rodo, kad psichikos ligos nebėra tokia tabu tema, kaip kadaise. Tai taip pat siunčia svarbią žinią, kad depresija nediskriminuoja. Niekas, net turtingi ir garsūs žmonės, nėra apsaugoti nuo šios sunkios psichikos sveikatos būklės.

Kanye Westas

Reperio, prodiuserio ir mados dizainerio Kanye Westo psichikos sveikatos problemos viešai žinomos jau daugelį metų.

Depresija jį pasiglemžė 2007 m. dėl jo motinos Dondos West mirties, kurią sukėlė širdies liga ir komplikacijos po plastinės operacijos. Muzikantas yra sakęs, kad dėl motinos mirties kaltina save, nes gyvenimo Los Andžele, kur ji persikėlė tvarkyti jo karjeros, spaudimas greičiausiai lėmė jos mirtį.

„Scanpix“ nuotr./Kanye Westas
„Scanpix“ nuotr./Kanye Westas

Westas ne tik sielvartauja dėl motinos netekties, bet ir atvirai pasakojo, kad jam diagnozuotas bipolinis sutrikimas, kuriam būdingi manijos ir depresijos periodai. Pranešama, kad Westui būna periodų, kai jis naktimis kalba apie įvairius dalykus ir dirba visą parą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką