Praėjusių metų kovą, praleidusi savo skrydį kartu su draugais, Maria atsidūrė tarp turtingų jaunuolių – dviejų vyrų ir dviejų moterų.
„Po kurio laiko jie pradėjo šėlti. Buvo alkoholis ir nelegalios medžiagos, ir jie bandė įtraukti mane,“, – naujame interviu pasakojo Maria, rašo thetab.com
„Aš paaiškinau, kad nenoriu dalyvauti, tačiau jų elgesys greitai tapo agresyvus. Akivaizdu, kad jie norėjo, jog būčiau paveikta ir daryčiau seksualinio pobūdžio dalykus su jais. Jie elgėsi su manimi kaip su daiktu. Sakė: „Tu priklausai mums, galime daryti, ką norime.’“
Nors jai pavyko pabėgti, kitą akimirką ji prisimenė pajutusi stiprų smūgį į galvą. Maria atsibudo ligoninėje su gyvybei pavojingomis traumomis.
Marios Kovalchuk išgyvenimo drama Dubajuje tęsėsi net išėjus iš ligoninės.
Ligoninėje Maria sužinojo, kad ji patyrė stuburo traumą, daugybę lūžių, buvo sulaužytos kojos, rankos ir petys.
„Peiliais buvo sužalotas jos veidas ir oda, nukirpti plaukai“, – pridūrė jos motina.
„Atsibudau lovoje, nejudanti, ir mano mintys iš karto pasinėrė į siaubingus vaizdinius. Aš visiškai nesupratau, kas vyksta. Negalėjau net pasakyti savo vardo labai ilgą laiką. Net neatpažinau savo motinos, kai pavyko su ja pasikalbėti vaizdo skambučiu. Jokio kontakto su realybe nebuvo. Negalėjau miegoti, gulėjau visą dieną ir visą naktį“, – prisiminė Maria.
Dubajaus pareigūnai ištyrė incidentą, tačiau nusprendė, kad Maria nukrito iš didelio aukščio, patekus į draudžiamą statybvietę viena. Keturi turtingi jaunuoliai, kuriuos Maria identifikavo, buvo paleisti po apklausos.
„Iki šiol keturi žmonės, kurie tai padarė man, yra laisvi ir nepatyrė jokių pasekmių. Pareigūnai net nenustatė, kas įvyko. Jie tiesiog uždarė bylą.
Tie, kurie man taip padarė, vėliau susisiekė su manimi ir grasino nužudyti mano šeimą. Rašė: „Atsisveikink su savo šeima, mes tave surasime, mes atvyksime į Norvegiją“. Po šio įvykio susisiekėme su policija, ir jie mums davė pavojaus mygtukus. Kiekvienam šeimos nariui po vieną – jei paspausi, iškart skambinama į policiją“, – teigė Maria.


