15min be reklamos
2023 03 02, 08:52

Edo Sheerano žmonai Cherry nėštumo metu buvo rastas auglys: „Nebuvo jokio gydymo plano“

Atlikėjui Edui Sheeranui praėję metai buvo ypač sudėtingi. 2022-ųjų gegužę antros dukros su žmona Cherry Seaborn susilaukęs dainininkas atskleidė, kad jo mylimajai buvo aptiktas auglys, kai ši laukėsi antrojo vaiko. Vis dėlto tuo išbandymai neapsiribojo.
Edas Sheeranas ir Cherry Seaborn
Edas Sheeranas ir Cherry Seaborn / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Apie sudėtingus metus E.Sheeranas prakalbo socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje.

Anonsuodamas naująjį albumą „Subtract“, Edas Sheeranas atviravo, kad praėjusiais metais, kai jo žmonai Cherry Seaborn buvo aptiktas auglys, o būdamas 31 metų netikėtai mirė jo geriausias draugas Jamalas Edwardsas, jis nugrimzdo į depresiją.

E.Sheeranas atviravo, kad jo vaikystės meilei Cherry Seaborn buvo pranešta, kad ji turi auglį, kai ši laukėsi jųdviejų antrojo vaiko. E.Sheeranas pridūrė, kad iki gimdymo žmonai nebuvo numatyta jokio gydymo plano.

„Scanpix“ nuotr./Edas Sheeranas
„Scanpix“ nuotr./Edas Sheeranas

Vis dėlto žvaigždei kasdienybę tuo metu kartino ne tik nerimas dėl žmonos sveikatos, bet ir teisiniai ginčai. Kaip pasakojo E.Sheeranas, tuomet kone kasdien turėdavo lankytis teisme, kur gynė autoriaus teises. E.Sheeranas bylinėjosi dėl 2017 metais pasirodžiusio jo hito „Shape of You“ . Pats muzikantas pernai kreipėsi į teismą, nes buvo apkaltintas plagijavęs Sami Switch dainą „Oh Why“. Bylą E.Sheeranas laimėjo 2022 metų balandžio mėnesį.

„Gniuždantys įvykiai pakeitė mano gyvenimą, psichikos sveikatą ir galiausiai mano požiūrį į muziką“, – atviravo naują albumą pristatanti muzikos žvaigždė.

„Mane buvo apėmusi baimė, depresija ir nerimas. Jaučiausi taip, tarsi skęsčiau, galva po vandeniu, žvalgiausi, bet negalėjau ištrūkti ir įkvėpti oro“, – pridūrė jis.

Dėl šios priežasties, E.Sheeranas atmetė „šimtus“ dainų, kurias buvo parašęs būsimam šeštajam albumui. Jis pridūrė, kad dešimtmetį praleido bandydamas sukurti tobulą akustinį albumą, tačiau per savaitę visą šį darbą jis pakeitė lydimas tamsiausių minčių.

„Pirmą kartą nesistengiau sukurti albumo, kuris patiktų žmonėms. Tiesiog išleidžiu kažką, kas yra nuoširdu ir tikrai atspindi mano gyvenimą“, – apie gegužės 5-ąją pasirodysiantį albumą „Subtract“ kalbėjo atlikėjas.

E.Sheeranas ir C.Seaborn praėjusių metų gegužę susilaukė antrosios dukters. Dainininkas nepateikė naujausios informacijos apie žmonos sveikatą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Nealkoholinis „Švyturio Ekstra“ ketina skinti tarptautinių apdovanojimų laurus
Reklama
Elektromobilis, kurį galima papildyti degalinėje: didžiausi abiejų pasaulių privalumai viename
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką