15min be reklamos
2019 08 31, 19:53

Ellie Goulding iškėlė aristokratiškas vestuves: ištekėjo už meno prekeivio Casparo Joplingo

Po dvejų su puse metų draugystės amžiną meilę vienas kitam prisiekė britų popmuzikos dainininkė Ellie Goulding ir meno prekeivis Casparas Joplingas. Prie altoriaus pora žengė gotikinėje Jorko miesto katedroje.
Katy Perry ir Orlandas Bloomas, Jamesas Bluntas su žmona Sofia Wellesley ir Ellie Goulding su Casparu Joplingu
Katy Perry ir Orlandas Bloomas, Jamesas Bluntas su žmona Sofia Wellesley ir Ellie Goulding su Casparu Joplingu / „Scanpix“ nuotr.

Vestuvių šeštadienį būtą iš ties stilingų. Nuotaka su ją prie altoriaus vėliau lydėjusiu tėvu atvyko mėlynos spalvos retro „Volkswagen“ autobusiuku. Ellie Goulding vilkėjo tradicinę baltą suknelę, o jos veidą dengė vestuvinis šydas ir ilgas nuometas.

Vos tik iš automobilio išlipusią nuotaką pasitiko gausus būrys jos gerbėjų. Visi jie garsiai plojo ir skandavo atlikėjos vardą. Ellie atsidėkojo jiems mojuodama.

„Scanpix“ nuotr./Vestuvių akimirka
„Scanpix“ nuotr./Vestuvių akimirka
„Scanpix“ nuotr./Ellie Goulding
„Scanpix“ nuotr./Ellie Goulding

Į vestuves pasveikinti naujos šeimos atvyko būrys pasaulio įžymybių: dainininkė Katy Perry su aktoriumi Orlandu Bloomu, dainininkas Jamesas Bluntas su žmona Sofia Wellesley, aktorė Sienna Miller, britų karališkosios šeimos narės princesės Eugenie, Beatrice ir kiti.

„Scanpix“ nuotr./Katy Perry ir Orlando Bloomas
„Scanpix“ nuotr./Katy Perry ir Orlando Bloomas

E.Goulding su mylimuoju Casparu Joplingu kartu jau daugiau, nei dvejus metus. Kokiu būdu ir kur pora susipažino – nėra žinoma, abu apie santykius viešai niekad nekalbėjo. Tačiau apie planus tuoktis pranešė lygiai prieš metus. Apie tai pora pranešė senamadišku, bet aristokratišku būdu – formaliu skelbimu laikraštyje.

Casparas Joplingas yra meno prekeivis, dirbantis su „Sotheby's“ aukcionu.

Jis yra baigęs meno istoriją Harvardo universitete bei prestižinį Itono koledžą – tą patį, kuriame mokėsi ir princas Williamas.

Beje, pora artimai bičiuliaujasi su jaunąją karališkosios šeimos karta.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką