Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 07 21, 19:02

Elono Musko tėvas Errolas slapta susilaukė antro vaiko su 40 metų jaunesne podukra

Milijardieriaus Elono Musko tėtis Errolas Muskas atskleidė, kad su savo podukra Jana Bezuidenhout slapta susilaukė antrojo vaiko. 76-erių Errolui ir 35-erių Janai mergaitė gimė dar 2019 m., tačiau šią žinią vyras patvirtino tik dabar.
Errolas Muskas ir Elonas Muskas
Errolas Muskas ir Elonas Muskas / Scanpix nuotr.

Tuo, kad slapta su savo podukra Jana Bezuidenhout susilaukė antro vaikelio, Errolas Muskas pasigyrė leidiniui „The Sun“.

„Vienintelis dalykas, dėl kurio esame Žemėje, yra daugintis“, – sakė verslininko Elono Musko tėtis.

Prieš trejus metus porai gimusi mažylė – ne pirmoji judviejų atžala. Pora jau turi penkerių metų berniuką Elliotą Rushą, pasaulį išvydusį 2017 m.

Visgi Errolas pripažino, kad Janos nėštumas buvo „neplanuotas“, negana to, „The Sun“ atskleidė, kad su podukra jau nebegyvena kartu. Kaip teigė, skyrybų priežastis – 41 metų amžiaus skirtumas.

Scanpix nuotr. /Errolas Muskas
Scanpix nuotr. /Errolas Muskas

„Tai nepraktiška. Jai 35-eri, – aiškino Errolas. – Galiausiai, jei aš vis dar būsiu, ji galės grįžti pas mane.“

Jis pridūrė: „Bet kuris vyras, vedęs jaunesnę moterį, supras, kad po malonaus laiko kartu jausis didelis atotrūkis... ir tas atotrūkis išryškės.“

Nepaisant to, kad jie nebėra pora, Errolas pasakojo, kad Jana su dviem mažamečiais vaikais buvo atvykusi pasisvečiuoti į jo namus Pretorijoje, Pietų Afrikos Respublikoje.

„Jie čia praleido kelias dienas maždaug prieš šešis mėnesius. Ir vaikai pradėjo mane nervinti, – atvirai pareiškė jis. – Tačiau vos tik jie išvažiuodavo, aš jų pasiilgdavau.“

Errolas prisipažino, kad neprašė Janos atlikti tėvystės testo, kad įsitikintų, jog jis yra jųdviejų dabar jau trejų metukų dukros tėvas. „Nesu tikrinęs jos DNR. Bet ji atrodo kaip ir kitos mano dukros... Taigi, žinote, tai gana akivaizdu“, – sakė jis.

Tačiau turtingas verslininkas pareiškė, kad atsiranda ir kitų moterų, teigiančių, jog jis taip pat yra jų vaikų tėvas.

„Šiuo metu yra šešios moterys, kurios tvirtina, kad jų vaikas yra mano vaikas. Akivaizdu, kad jos turi savų interesų. Tačiau devintajame dešimtmetyje Johanesburge buvo laikotarpis, kai kiekvieną vakarą susitikdavau su vis kita moterimi. Turėjau daugybę pasimatymų. Taigi visai įmanomas dalykas, kad viena iš jų iš tikrųjų galėjo grįžti ir pasakyti: „Tai tavo vaikas.“ Tai įmanoma“, – atviravo E.Muskas.

Scanpix nuotr. /Errolas Muskas
Scanpix nuotr. /Errolas Muskas

Verslininkas sako neatmetantis galimybės ateityje susilaukti dar daugiau vaikų: „Jei galėčiau turėti dar vieną vaiką, turėčiau. Nematau jokios priežasties to nedaryti.“

Kaip nurodo nypost.com, iš viso Errolas turi 7 vaikus, tarp kurių – ir Elonas Muskas. Verslininko tėtis akivaizdžiai didžiuojasi savo garsiausio sūnaus troškimu susilaukti kuo daugiau vaikų. Errolas džiaugiasi, kad Elonas yra net 10 atžalų tėtis ir nesmerkia sūnaus dėl paaiškėjusio fakto, kad likus vos kelioms savaitėms iki antrojo jo vaiko gimimo su buvusia mergina Grimes, vyras susilaukė dvynių su savo bendrovės darbuotoja.

Turtingas Pietų Afrikos inžinierius Errolas Muskas dar 1970 m. vedė modelį Maye Haldeman Musk, su kuria susilaukė trijų vaikų. Pora po devynerių metų santuokos išsiskyrė, o tuomet Errolas vedė jauną našlę Heidę Bezuidenhout, kuri jau turėjo du vaikus, įskaitant dabartinę Errolo vaikų motiną Janą.

Errolas ir Heidė kartu susilaukė dviejų biologinių vaikų, tačiau jis taip pat jai padėjo auginti dukrą Janą – šiai buvo vos 4 metai, kai tapo jos patėviu. Po 18 metų trukusios santuokos Errolas ir Heidė galiausiai išsiskyrė.

Tačiau 2017 m. Jana pastojo nuo patėvio. Dėl to Errolas ir garsusis jo sūnus Elonas netgi susipyko. Teigiama, kad „Tesla" vadovas susierzino, kad jo tėvas užmezgė santykius su podukra.

Scanpix nuotr. /Elonas Muskas
Scanpix nuotr. /Elonas Muskas

Kiti Errolo vaikai taip pat buvo „šokiruoti“ ir nepatogiai jautėsi dėl netikėto nėštumo.

„Jiems tai vis dar nepatinka“, – prisipažino Errolas naujame interviu leidiniui „The Sun“. „Jiems vis dar šiek tiek baisu, nes ji yra ir jų netikra sesuo.“

Tuo metu su tėvu nesutariantis Elonas leidiniui „Rolling Stone“ savo tėvą apibūdino kaip „siaubingą žmogų“.

Oficialiai Elono Musko tėvas Errolas turi mažiau vaikų nei jis pats.

„Dedu visas pastangas, kad padėčiau įveikti nepakankamo gyventojų skaičiaus krizę“, – tviteryje yra rašęs Elonas. „Žlungantis gimstamumas yra kol kas didžiausias civilizacijai kylantis pavojus.“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką