Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2015 09 17, 13:19

Eltoną Johną apmulkino Vladimiru Putinu apsimetę rusų pokštininkai

Šios savaitės pradžioje seras Eltonas Johnas pareiškė, kad telefonu kalbėjosi su Rusijos prezidentu, o vėliau Kremlius tai paneigė. Dabar paaiškėjo, kad Eltoną Johną „išdūrė“ Vladimiru Putinu apsimetę pokštininkai iš Rusijos.
Eltonas Johnas ir Vladimiras Putinas
Eltonas Johnas ir Vladimiras Putinas / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Eltonas Johnas

Šeštadienį Eltonas Johnas kalbėdamasis su BBC sakė, kad norėtų pabendrauti su Rusijos prezidentu dėl homoseksualams aktualių klausimų, o pirmadienį savo „Instagram“ paskyroje atlikėjas pasigyrė sulaukęs Putino skambučio ir labai maloniai su juo pasišnekėjęs.

„Ačiū prezidentui Vladimirui Putinui, kad šiandien susisiekė su manimi ir pasikalbėjo telefonu. Nekantriai laukiu mūsų susitikimo akis į akį, kad galėtume pakalbėti apie LGBT lygybę Rusijoje“, – rašė Eltonas Johnas.

Tačiau netrukus šią informaciją Kremlius paneigė: prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas pareiškė, kad Putinas neskambino dainininkui ir jiedu nesikalbėjo.

Dabar paaiškėjo, kad šis telefoninis skambutis tebuvo pokštas, o Eltoną Johną apmovė žinomi Rusijos pokštininkai Vladimiras Krasnovas ir Aleksejus Stoliarovas, prisistatantys Vovanu ir Lexusu.

„Aleksejus puikiai kalba angliškai, todėl jis vaidino Dmitrijų Peskovą ir vertė mūsų pokalbį telefonu, o aš apsimečiau Vladimiru Putinu“, – trečiadienį Rusijos žiniasklaidai išdavė vienas iš pokštininkų Vladimiras Krasnovas.

VIDEO: Prank: "Putin" called Elton John

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką