Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Elvio Presley gimtadienio proga prisimintas jo talentas muzikoje ir lovoje

Sekmadienį visas pasaulis švenčia Elvio Presley 77-erių metų gimtadienį – nors Karaliaus jau 34 metai kaip nebėra šioje Žemėje, jo dainos ir toliau muša populiarumo rekordus, o legendos apie E.Presley asmenybę nenustoja sklisti.
Iš viso Elvis Presley suvaidino 33 filmuose. Kartu su Juliet Prowse pasorodė filme „G.I Blues“.
Iš viso suvaidino 33 filmuose. Kartu su Juliet Prowse pasorodė filme „G.I Blues“. / „Scanpix“ nuotr.

Prieš mėnesį E.Presley buvo nominuotas „Grammy“ apdovanojimams už jo 1956 metų muzikos šedevrus, kurie dabar perleisti 5 DVD diskų rinkiniu. Tai beprecedentis įvykis pasaulio muzikos istorijoje.

Elvis pelnė tris „Grammy“ apdovanojimus už savo įrašus, tokius kaip „How Great Thou Art“, „He Touched Me“, o sulaukęs vos 36-erių, buvo įvertintas „Grammy“ apdovanojimu už gyvenimo nuopelnus ir įtrauktas į „Grammy šlovės muziejų“. Elvis tapo vieninteliu artistu, kuris pateko net į keturis muzikos šlovės muziejus – jo vardas taip pat priklauso Rokenrolo muzikos šlovės muziejui, Kantri muzikos šlovės muziejui ir Gospelo muzikos šlovės muziejui. Karalius priklauso ir kitiems – nebūtinai muzikos – šlovės muziejams, kaip, pavyzdžiui, „Playboy“ šlovės muziejui.

Dainininkas iki šiol garsėja ne tik savo kelias kartas užvaldžiusiomis dainomis, bet ir savo žavesiu pavergtomis moterimis. Pasisekimą tarp jų liudija šį savaitgalį pasaulį apskriejęs buvusios jo merginos Lindos Thompson, su kuria muzikos žvaigždė draugavo keturis metus po skyrybų 1972-aisiais su žmona Priscilla.

„Sakykime, kad jis buvo karalius. Karalius ne tik rokenrolo srityje...“ – su šypsena prisimindama buvusį mylimąjį pripažino L.Thompson.

Scanpix nuotr./Kartu su Marlyne Miller ir Kathy Gabriel
„Scanpix“ nuotr./Kartu su Marlyne Miller ir Kathy Gabriel

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Reklama
Inovacijų agentūros teikiamas paslaugas teigiamasi vertina 88 proc. klientų
Reklama
Paroda „Beauty Expo 2024“: trys dienos profesionaliems grožio produktams ir paslaugoms
Reklama
IKEA mažina kainas
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką