Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Emma Watson: „Turiu tiek pinigų, kad nežinau, ką su jais veikti“

Britų aktorė Emma Watson, išgarsėjusi kaip Hermiona Įkyrėlė iš filmų api Harį Poterį, prisipažino, kad nė nežino, ką daryti su uždirbtais pinigais.
Emma Watson
Emma Watson / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Emma Watson

Milijonus už savo Hermionos vaidmenį susižėrusi 20-metė sakė Showbizspy.com nenumananti, kam norėtų išleisti turimus milijonus.

„Turiu per daug pinigų, kad žinočiau, ką su jais daryti. Nusipirkau nešiojamąjį kompiuterį ir automobilį „Toyota Prius“, kai išsilaikiau vairavimo egzaminą. Tai brangiausi dalykai, kuriuos esu pirkusi, jei neskaitysime pinigų, skirtų mokslams universitete“, – sakė E.Watson.

Aktorė pridūrė mėgstanti paprastumą ir besilinksminanti, kai žmonės negali patikėti savo akimis pamatę ją Londono metro. „Jie pažiūri į mane ir galvoja „ar tai ta mergina iš „Hario Poterio“? Tada jie tik pakraipo galvą ir sako: „Ne, juk ji negalėtų važinėti visuomeniniu transportu“. Manau, tai juokinga“, – šypsojosi mergina.

Beje, prieš kurį laiką E.Watson prasitarė, kad jai patinka būti vieniša. „Aš prasta mergina, mano vaikinui tikrai nepasisektų. Aš juk nuolat dirbu. Šiuo metu neturiu vaikino ir jaučiuosi gerai. Kartais smagu pabūti savanaude“, – sakė aktorė, pridurdama, kad niekuomet netvirtins ar neneigs gandų apie tai, su kuo ji susitikinėja.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius