Net 700 filmų žiūrėkite nemokamai. ŽMONĖS Cinema
Išbandyti
Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

„Eurovizijos“ nugalėtoja Conchita Wurst erotiškoje fotosesijoje nusifotografavo nuoga

Austro Tomo Neuwirtho (25 m.) sukurtas personažas Conchita Wurst po pergalės „Eurovizijoje“ mėgaujasi išaugusiu dėmesiu. Visos Europos žiniasklaida mielai kapstosi po Conchitos Wurst praeitį ieškodama pikantiškų detalių, o šį kartą prisiminta erotiška Conchitos Wurst fotosesija, kurioje ji įsiamžino visiškai nuoga, rašo news.at.
Conchita Wurst
Conchita Wurst / AOP nuotr.

Mintis Conchitą Wurst perkelti į senovinę freską kilo vienai austrų menininkų grupei „TEAM[:]niel“, kuri kūrė projeką „Daugiau tolerancijos“. Fotosesijos mintis buvo atkurti senovines freskas ir skulptūras iš Antikos laikų, kuriose įsiamžintų šiuolaikiniai žmonės.

Nuogos Conchitos Wurst nuotrauką galite pamatyti paspaudę ČIA.

Ši fotosesija, kurioje be Conchitos Wurst nusifotografavo dar 24 žmonės, daryta dar prieš jos pergalę „Eurovizijoje“.

Menininkų tikslas buvo užfiksuoti žmonių reakcijas žiūrint į nuotraukas meno galerijoje. Reakcijos buvo matuojamos pagal tai, kiek žmonės laiko praleido prie kiekvieno iš darbų, taip pat buvo galima užrašyti, kokį įspūdį jiems paliko į šiuos laikus perkeltas senovinis menas.

Conchita Wurst projekte sutiko dalyvauti, nes manė, kad tai „puikus būdas skleisti daugiau tolerancijos“.

Netrukus po Conchitos Wurst, kurios pavardė išvertus iš vokiečių kalbos reiškia dešrą, pergalės „Eurovizijoje“ internautai suskubo kurti įvairiausių Conchitos dešrų variantų, o vienas austrų mėsininkas net sukūrė tikrą Conchitos Wurst vardo dešrą.

Žmonės.lt siūlo pažiūrėti, kaip austras Tomas Neuwirthas atrodė prieš tapdamas Conchita Wurst. O pasižvalgyti po prabangius Conchitos Wurst namus vienoje ir pamatyti jos sutuoktinį galite paspaudę ČIA.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
IKEA tvarumo ir klimato ataskaitose – išradimai iš Lietuvos
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Užsisakykite 15min naujienlaiškius