15min be reklamos
2016 01 05, 16:50

Eva Longoria nori didelių storų meksikietiškų vestuvių

Aktorė Eva Longoria (40 m.), tekėdama už savo sužadėtinio Jose Antonio Bastono, norėtų didelių storų meksikietiškų vestuvių.
Eva Longoria ir Jose Antonio Bastonas
Eva Longoria ir Jose Antonio Bastonas / Vida Press nuotr.
Temos: 1 Eva Longoria

Buvusi serialo „Nusivylusios namų šeimininkės“ („Desperate Housewives“) žvaigždė ir meksikiečių verslininkas susižadėjo gruodžio 13 dieną per romantiškas atostogas Dubajuje. Anot žiniasklaidos, būsimoji nuotaka jau kuria vestuvių planus, bet pati Eva Longoria sako, kad kol kas apie vestuves kalbėti dar anksti.

„Mes apie tai dar net nekalbėjome, – sakė ji pirmadienį dalyvaudama laidoje „Today Show“. – Aš vis dar gyvenu sužadėtuvėmis. Vis dar dėkoju jam už tai, kad jos buvo tokios gražios ir nuostabios, o vėliau mes pasikalbėsime apie dideles storas meksikietiškas vestuves“.

Eva Longoria ir Jose Antonio Bastonas susitikinėja nuo 2013 metų pabaigos, kai porą supažindino jų bendras draugas. Aktorė prisipažino, kad jos mylimajam tikrai pavyko ją nustebinti, kai priklaupęs jis paprašė jos tapti jo žmona.

„Buvo tikra staigmena, – šypsojosi ji. – Dubajuje, dykumoje... Nesitikėjau, kad tai įvyks ten. Man tai šimtaprocentinė staigmena. Jis yra labai romantiškas, mielas ir malonus, taigi jis labai pasistengė, kad tai būtų labai įsimintina. Ten buvo kupranugariai, paukštis... Mūsų sužadėtuvėse dalyvavo daug gyvūnų“.

Evą prajuokino pranešimai, kad, vos tapusi ponia Baston, ji neva planuoja įsivaikinti vaikelį.

„Instagram“ nuotr./Eva Longoria ir Jose Antonio Bastonas
„Instagram“ nuotr./Eva Longoria ir Jose Antonio Bastonas

„Noriu paneigti vieną gandą, kad mes esą ruošiamės įsivaikinti, – sakė ji naujienų laidai „Extra“. – Kažkas pasakė, kad mes vaikinamės, bet mes nesivaikiname. Nežinau, iš kur tai“.

Tačiau po vestuvių Eva Longoria taps pamote trims Jose Antonio Bastono vaikams.

„Tai puiku, aš juos myliu“, – pasakė ji.

Ši Evos Longorios santuoka bus trečioji. Anksčiau ji buvo ištekėjusi už Tylerio Christopherio ir krepšininko Tony Parkerio. Neseniai Eva prasitarė, kad, pamačiusi Jose pirmą kartą, net negalėjo pagalvoti apie kokius nors romantiškus santykius.

„Aš bandžiau užbaigti savo blogus santykius, o jis buvo bebaigiąs savuosius, taigi tarp mūsų nebuvo jokio ryšio, – sakė Eva Longoria žurnalui „People“. – Mes maloniai pasikalbėjome, tačiau tikro ryšio nebuvo“.

Atrodo, kad bendras draugas nebuvo linkęs nuleisti rankų ir po pusmečio jiedu vėl susitiko.

Vida Press nuotr./Eva Longoria ir Jose Antonio Bastonas
Vida Press nuotr./Eva Longoria ir Jose Antonio Bastonas

„Buvau užmiršusi, kad jau buvome susitikę, bet tarp mūsų iš karto įsižiebė kibirkštis, – prisiminė Eva juokdamasi. – Atrodė, kaip paprastai būna, užgiedojo angelai, jį nutvieskė šviesa ir tarp mūsų įvyko cheminė reakcija“.

„Jis buvo gražiausias mano matytas vyras. Toks charizmatiškas, žavingas, mielas ir linksmas. Aš pagalvojau: kas gi tas vaikinas?“, – pasakojo ji.

Anot pranešimų, artima Evos draugė Victoria Beckham padės jai planuoti vestuves ir sukurs apdarą būsimai nuotakai.

„Scanpix“ nuotr./Eva Longoria ir Jose Antonio Bastonas
„Scanpix“ nuotr./Eva Longoria ir Jose Antonio Bastonas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Elektromobilis, kurį galima papildyti degalinėje: didžiausi abiejų pasaulių privalumai viename
Reklama
Lietuvoje įmonės tvarumą supranta kitaip nei kitose Baltijos šalyse
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką