Tiesiogiai
Publikuota 2010 12 15, 18:05

Filipo Kirkorovo advokatas teigia, kad su dainininku besibylinėjanti televizijos režisierė atsisakė 10 mln. rublių žalos atlyginimo

Filipo Kirkorovo gynėjai siūlė 10 mln. rublių televizijos režisierei Marinai Jablokovai už taikos sutartį, bet ši atsisakė, pranešė dainininko advokatas Aleksandras Dobrovinskis.
Filipas Kirkorovas filme „Meilė Niujorke“
Filipas Kirkorovas / Kadras iš filmo

„Naujausią susitarimo variantą aš išsiunčiau anai pusei gruodžio 13 dieną 23 val., bet atsakymo taip ir negavau. Iš pradžių mes pasiūlėme 5 mln. rublių žalai atlyginti, paskui – 10 mln. rublių“, – sakė A.Dobrovinskis trečiadienį agentūrai „Interfax“.

Gruodžio 13 dieną A.Dobrovinskis pranešė, kad F.Kirkorovo ir M.Jablokovos taikos susitarimo projekte nenumatytas materialinis atlyginimas. Tada advokatas taip pat pasakojo turintis mėgėjišką vaizdo įrašą, kuriame matyti, kad dainininkas nemušė M.Jablokovos.

Komentuodamas šiuo teiginius televizijos režisierės advokatas Sergejus Žorinas agentūrai „Interfax“ gruodžio 14 dieną pareiškė, kad jo klientė atsisako sudaryti taikos sutartį.

„Mes sieksime, kad būtų iškelta baudžiamoji byla“, – sakė jis.

Gruodžio 15 dieną paaiškėjo, kad Maskvos pirmosios instancijos teismo 417-asis skyrius priėmė M.Jablokovos pareiškimą, kuriame prašoma iškelti baudžiamąją bylą F.Kirkorovui pagal Rusijos Federacijos baudžiamojo kodekso 116-ą (Nedidelis sveikatos sutrikdymas) ir 130-ą (Įžeidimas) straipsnius.  

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką