Sportas gyvai

Filme „Užslėptas grožis“ Mirtį vaidinusi Helen Mirren: „Pirma pažiūrėjau, kaip mirtis atrodo internete“

Dramai „Užslėptas grožis“, kurioje pagrindinėmis žvaigždėmis tapo Willas Smithas, Keira Knightley, Kate Winslet, Edwardas Nortonas, Naomie Harris bei Helen Mirren, prognozuojami „Oskarai“, o scenarijus ilgai išliks atmintyje. Filme pasakojama, kaip vaiką praradęs Willo Smitho herojus ima rašyti laiškus Meilei, Laikui ir Mirčiai. Pastarąją teko suvaidinti 71-erių Helen Mirren.
Helen Mirren dramoje „Užslėptas grožis“
Helen Mirren dramoje „Užslėptas grožis“ / Kadras iš filmo

„Kai paskambino juostos režisierius ir pasakė, kad turi vaidmenį būtent man, paklausiau: koks bus mano vardas filme? Atsakė, jog teks suvaidinti Mirtį. Pasakiau, kad turiu pagalvoti ir prisėdau prie kompiuterio, įsijungiau „Google” ir į paieškos langelį įvedžiau žodį „mirtis“. Prieš mano akis pasirodė šimtai giltinių, skeletų, upės kraujo ir panašiai. Tuomet pasakiau sau: šis vaidmuo tikrai ne man“, – teigia „Oskaro“ laureatė.

Tačiau toliau vartydama interneto puslapius ji atrado mėlynojo strazdo nuotrauką. Šis paukštis tam tikrose kultūrose laikomas mirties simboliu.

„Melsva spalva simbolizuoja vandenyno bei dangaus platybes ir staiga pagalvojau, kad būtent tokią mirtį ir norėčiau įkūnyti. Papasakojau apie tai režisieriui, o filmuojantis kostiumų dailininkai man specialiai parinko melsvos spalvos drabužius. Prieš prasidedant filmavimams galvojau: netikiu tokiu praradimo skausmo mažinimu, tačiau ši istorija – neeilinė. Filmas ypatingas tuo, kad čia grožis kyla iš žmogaus kančių, neapsakomo praradimo skausmo“, – dramos „Užslėptas grožis“ užkulisius prisimena Helen Mirren.

Kadras iš filmo/Willas Smithas ir Helen Mirren dramoje „Užslėptas grožis“
Kadras iš filmo/Willas Smithas ir Helen Mirren dramoje „Užslėptas grožis“

Juosta „Užslėptas grožis“ pasakoja jautrią istoriją apie sėkmingą Niujorko reklamos agentūros vadovą Hovardą (jį vaidina Willas Smithas), kurį ištinka tragedija: žūsta jo mažametė dukra. Negalėdamas pakelti skausmo, vyras atsiriboja nuo ankstesnio savo gyvenimo. Savo sielvartą jis išlieja ant popieriaus. Vyras rašo laiškus trims, jo nuomone, svarbiausiems dalykams gyvenime: Meilei, Laikui ir Mirčiai.

Kadras iš filmo/Helen Mirren, Keira Knightley ir Jacobas Latimore'as dramoje „Užslėptas grožis“
Kadras iš filmo/Helen Mirren, Keira Knightley ir Jacobas Latimore'as, suvaidinę Mirtį, Meilę ir Laiką dramoje „Užslėptas grožis“

Hovardo draugai tuo tarpu nenuleidžia rankų ir sukuria planą, kaip padėti skausmo apimtam bičiuliui. Pagalbos ranką ištiesia ir atsiliepę paslaptingi jo laiškų adresatai: Meilė, Laikas ir Mirtis. Hovardas pamažu susitaiko su savo netektimi ir suranda savuosius atsakymus apie gyvenimo prasmę.

Gyvenimą iš naujo pamilti priversianti drama „Užslėptas grožis“ į Lietuvą atkeliaus jau sausio 6 dieną.

VIDEO: UŽSLĖPTAS GROŽIS - ryškiausios Holivudo žvaigždės itin jausmingoje istorijoje - kinuose sausio 6 d.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius