Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 07 21, 08:04

Filmo „Elvis“ detalės, kurios kiek prasilenkia su tikrove: kaip buvo iš tiesų?

Naujausias Bazo Luhrmanno filmas „Elvis“ sulaukė daugybės teigiamų įvertinimų, ypač giriamas ir rokenrolo karalių įkūnijęs Austinas Butleris. Tačiau nors juosta sukurta pagal tikrus Elvio Presley gyvenimo įvykius, ne paslaptis, kad dalis jų, kaip ir dažname biografiniame filme, buvo pakoreguota. Tad kokie faktai pavaizduoti kitaip, nei susiklostė realybėje?
Kadrai iš filmo „Elvis“ ir Elvio Presley gyvenimo Tik prenumeratoriams
Kadrai iš filmo „Elvis“ ir Elvio Presley gyvenimo / Scanpix, Vida Press nuotr.

Tomas Parkeris gyvai nematė paties pirmojo Elvio Presley pasirodymo „Louisiana Hayride“ programoje

Filme Tomo Hankso vaidinamas pulkininkas Tomas Parkeris važiuoja stebėti „Hayride“ programos, kad pamatytų baltaodį vaikiną, kuris dainuoja juodaodžių kūrinį „That's All Right“. Ten jis pamato, kaip Austino Butlerio įkūnijamas nervingas Elvis Presley jo akyse virsta žvaigžde ir dainuodamas „Baby, Let's Play House“ šoka taip, kad auditorijoje esančioms damoms prasideda geismo priepuoliai.

„Scanpix“ nuotr./Austinas Butleris filme „Elvis“
„Scanpix“ nuotr./Austinas Butleris filme „Elvis“

Iš to, kaip pateikiami įvykiai, galima suprasti, kad vaizduojamas pats pirmasis E.Presley pasirodymas „Hayride“ 1954 m. Dalis šios scenos faktų išties tikri – tik užlipęs į sceną, atlikėjas nervinosi, tačiau netrukus atsipalaidavo ir sukėlė tikrą audrą salėje. Visgi priešingai nei rodoma filme, pulkininkas T.Parkeris būtent šiame pasirodyme nedalyvavo. Jis „Hayride“ Elvį pamatė tik po kelių mėnesių, jau 1955 m.

Vida Press nuotr./Elvis Presley ir Tomas Parkeris
Vida Press nuotr./Elvis Presley ir Tomas Parkeris

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką