Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Holivudo aktorės, motina ir dukra Debbie Reynolds ir Carrie Fisher palaidotos per privačią ceremoniją

Praėjusią savaitę viena po kitos mirusios Holivudo aktorės, motina ir dukra Debbie Reynolds (1932–2016) ir Carrie Fisher (1956–2016) atgulė amžinojo poilsio – penktadienį jos buvo palaidotos per privačią ceremoniją.
Carrie Fisher ir Debbie Reynolds (2015 m. sausis)
Carrie Fisher ir Debbie Reynolds (2015 m. sausis) / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Dieną prieš tai Carrie Fisher namuose Beverli Hilse buvo surengtas atsisveikinimo vakaras, į kurį susirinko ne tik aktorių artimieji bei šeimos nariai, bet ir nemažai draugų ir kolegų iš kino pasaulio: Meryl Streep, Gwyneth Paltrow, Meg Ryan, Jamie Lee Curtis, „Žvaigždžių karų“ režisierius George'as Lucasas ir kt.

Debbie Reynolds ir Carrie Fisher palaidotos „Forest Lawn“ kapinėse Berbanke, Kalifornijoje.

Abi moterys pageidavo būti palaidotos skirtingai – Carrie Fisher savo testamente buvo nurodžiusi, kad po mirties nori būti kremuota, o štai jos motina pageidavo amžinojo poilsio atgulti tik po žeme.

TMZ žiniomis, dalis Carrie Fisher pelenų buvo įdėta į jos motinos Debbie Reynolds karstą ir palaidota kartu. C.Fisher pelenai buvo supilti į didelę piliulės formos dėžę, jos brolis Toddas teigė, kad tai buvo vienas jos mėgstamiausių daiktų, todėl C.Fisher būtų norėjusi palaidota būtent taip.

Ievos Jūraitės/Stepdraw nuotr./Ruta Lee
Ievos Jūraitės/Stepdraw nuotr./Ruta Lee

Taip pat pranešama, kad po privačių laidotuvių planuojamas ir viešas atsisveikinimas su Debbie Reynolds ir Carrie Fisher. Tačiau dėl renginio datos ir kitų detalių šeima dar neapsisprendė ir nenori to skubinti, nes motinos ir senelės per dvi dienas netekusiai Billie Lourd (24 m.), kuri taip pat yra aktorė, dabar tai daryti būtų pernelyg sunku.

Atsiveikinimo kalbą sakė ir garsiausia lietuvė Holivude, aktorė Ruta Lee. Jos su Debbie Reynolds buvo artimos bičiulės.

„Laidotuvės buvo tylios ir gražios. Abi jos palydimos į nuostabią kriptą, kurioje kartu bus amžinai – mama ir dukra“, – portalui Dailymail sakė R.Lee.

15min primena, kad „Žvaigždžių karuose“ princesės Lėjos vaidmeniu išgarsėjusi Carrie Fisher mirė gruodžio 27-ąją, taip ir neatsigavusi po infarkto, kurį patyrė skrisdama lėktuvu iš Londono į Los Andželą. Jai buvo 60 metų. Kitą dieną po Carrie Fisher mirties mirė ir jos motina, Holivudo legenda Debbie Reynolds – moteris amžinybėn iškeliavo sulaukusi 84-erių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
IKEA tvarumo ir klimato ataskaitose – išradimai iš Lietuvos
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius