Tiesiogiai
15min be reklamos
2022 09 30, 17:59

Gandai pasitvirtino: Ala Pugačiova yra gavusi Izraelio pasą

Rugsėjo 29-ąją pasklidus žiniai, kad trumpam į Rusiją sugrįžusi Ala Pugačiova vėl pakėlė sparnus – su vaikais vėl išvyko į Izraelį, netrukus paaiškėjo ir kitas, jau seniau įtartas faktas – dainininkė yra gavusi Izarelio pasą, praneša „Telegraf“.
Ala Pugačiova
Ala Pugačiova / „Scanpix“ nuotr.

Gandų apie tai, kad Ala Pugačiova turi Izraelio pilietybę, būta ir anksčiau, tačiau įrodymų nebuvo. Dabar šį įtarimą patvirtino oficialaus dainininkės dokumento nuotrauką, kurią „Telegraf“ perdavė Izraelio pasieniečiai. Šaltiniai iš pasienio tarnybų patvirtino paso autentiškumą.

A.Pugačiova Izraelio pasą ir pilietybę gavo 2022 m. gegužės mėnesį. Pavasarį išduotas dokumentas galios iki 2023-ųjų gegužės.

„Telegraf“ nuotr./Alai Pugačiovai išduotas Izraelio pasas
„Telegraf“ nuotr./Alai Pugačiovai išduotas Izraelio pasas

Žmonės.lt primena, kad Ala Pugačiova ketvirtadienį antrą kartą paliko šalį agresorę. Ji ir jos vaikai buvo pastebėti Maskvos Vnukovo oro uosto teritorijoje.

Pirminiais duomenimis, Ala Pugačiova kartu su vaikais vėl išvyko į Izraelį, kaip ir prasidėjus plataus masto karui Ukrainoje. Pranešama, kad ji neturi bilieto atgal, rašo portalas „Unian“.

Rusijai pradėjus karą prieš Ukrainą, A.Pugačiova ir M.Galkinas išvyko į Izraelį, o pastaruoju metu laiką leido Jūrmaloje, Latvijoje. Maksimas iškart pasmerkė nusikalstamą Kremliaus ir Vladimiro Putino režimą, o Ala tyliai palaikė savo vyrą.

„Scanpix“ nuotr./Ala Pugačiova, Maksimas Galkinas
„Scanpix“ nuotr./Ala Pugačiova, Maksimas Galkinas

Tačiau rugpjūčio pabaigoje A.Pugačiova grįžo į tėvynę, o M.Galkinas liko užsienyje. Tada žvaigždė sakė, kad jos vaikams laikas eiti į mokyklą.

Vėliau Maksimas Galkinas buvo įtrauktas į Rusijos „užsienio agentų“ sąrašą ir, žinoma, primadona stojo už savo vyrą. Ji ir pati pasiprašė būti įtraukta ir ją į šių asmenų sąrašą.

Mylima rusų dainininkė Ala Pugačiova savo instagramo paskyroje paskelbė žinutę, kurioje prašė Rusijos Teisingumo ministerijos įtraukti ją į užsienio agentų sąrašą kartu su jos vyru Maksimu Galkinu.

„Kreipimasis į Rusijos Federacijos ministeriją.

Prašau įtraukti mane į mano mylimos šalies užsienio agentų gretas, nes aš solidari su savo vyru, garbingu, padoriu ir nuoširdžiu žmogumi, tikru ir nepaperkamu Rusijos patriotu, linkinčiu gimtinei klestėjimo, taikaus gyvenimo, žodžio laisvės ir nutraukti mūsų vaikinų žūtis dėl iliuzinių tikslų, kurie mūsų šalį daro atstumtąja ir sunkina mūsų piliečių gyvenimą“, – tąkart rašė A.Pugačiova.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką