Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

Garsiausia Brazilijos transeksualė Thalita Zampirolli: „Visada žinojau, kad esu moteris“

Žavinga išraiškingų kūno formų šviesiaplaukė Thalita Zampirolli (26 m.) iš Brazilijos gali pasigirti tūkstantine sekėjų armija „Instagram“ tinkle, tarp jos buvusių vaikinų – net žinomų futbolininkų pavardės, tačiau neapsigaukite – ši gražuolė iš tiesų gimė būdama... vyru.
Thalita Zampirolli
Thalita Zampirolli / „Instagram“ nuotr.
Temos: 1 Brazilija

Rio de Žaneire gyvenanti Thalita Zampirolli gali vadintis garsiausia Brazilijos transeksuale, o nuo savo sekėjų armijos ji beveik neturi jokių paslapčių – publikuoja atviras nuotraukas, kuriose ji vos prisidengusi, įrašus iš sporto salės ar net apsilankymų grožio klinikose.

Pirmą kartą Thalitos vardas plačiau nuskambėjo prieš trejus metus, kai ji buvo nufotografuota brazilų futbolo legendos ir politiko Romario (50 m.) draugijoje. Tada žurnalistai pradėjo kapstytis po dailios merginos praeitį ir į dienos šviesą išlindo faktas, kad ji gimė būdama vyru.

Tuo metu Thalita apie savo santykius su Romario žurnalistams sakė: „Įsivaizdavau, kad jis bus pasipiktinęs, bet galų gale nepaisant to, kaip aš atrodau, aš esu moteris. Mudu puoselėjome santykius metus ir kol buvome kartu, viskas buvo puiku.“​

Tačiau pats Romario kategoriškai neigė, kad jį su Thalita siejo romantiški santykiai, ir net grasino ją paduoti į teismą. Vėliau paaiškėjo, kad buvusiam futbolininkui pavyko gauti laikiną teismo draudimą Thalitai viešai kalbėti apie jų santykius.

Paaiškėjus, kad Thalita gimė vyru, ji neteko kelių pelningų modelio darbo užsakymų. Iš pradžių ji labai tuo nusivylė ir ją kamavo depresinės nuotaikos, tačiau laikas iš tiesų gydo žaizdas – praėjus trejiems metams nuo skandalo ji neatsigina užsakymų, net ir nebeslėpdama to, kad yra transeksualė.

„Instagram“ nuotr./Thalita Zampirolli
„Instagram“ nuotr./Thalita Zampirolli

„Aš niekada nesijaučiau gerai savo vyriškame kūne, visada žinojau, kad viduje esu moteris, – sakė Thalita, kuri lyties keitimo operaciją ji pasidarė būdama 18-os metų. – Aš esu moteris: turiu moteriškus lytinius organus, mano asmens dokumentuose parašyta, kad aš – moteris.“

Šiuo metu šviesiaplaukės gražuolės širdis priklauso garsiam brazilų modeliui Rodrigo Westermannui – jam mylimosios praeitis nekelia problemos.

„Instagram“ nuotr./Thalita Zampirolli ir Rodrigo Westermannas
„Instagram“ nuotr./Thalita Zampirolli ir Rodrigo Westermannas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius