Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 07, 21:01

Genijų ugdymas: Elono Musko devyni vaikai laikosi 9-ių griežtų taisyklių

„Tesla“ ir „SpaceX“ įkūrėjas Elonas Muskas visada mokėjo į viską įnešti savo asmeninį prieskonį. Mėgstate jį ar nekenčiate, bet niekas negali paneigti, kad šis žmogus yra unikalus savo požiūriu į gyvenimą. Pasirodo, šis unikalumas taip pat taikomas ir vaikų auklėjime.
Elonas Muskas su sūnumi ir Grimes Tik prenumeratoriams
Elonas Muskas su sūnumi ir Grimes / Scanpix nuotr.

Vieno turtingiausių ir labiausiai atpažįstamų žmonių pasaulyje vaikams keliami tam tikri lūkesčiai ir jie privalo laikytis tam tikrų taisyklių. O jas savo devyniems vaikams, pasak forumdaily, pateikė pats Elonas Muskas.

Štai 9 griežtos taisyklės, kurių laikosi Elono Musko vaikai:

1. Elono Musko vaikai turi žinoti, kad jis nevaidina aktyvaus vaidmens savo vaikų gyvenime, kol jie yra maži

Dabar, kai vyresnieji Elono sūnūs yra paaugliai, jie gali tikėtis tėtį pamatyti daug dažniau, nei galėjo matyti būdami mažesni. Visgi, Elono jaunesniosioms atžaloms kol kas teks būti prižiūrimiems tik mamos ir auklės. 2020 m. milijardierius atskleidė, kad jis nevaidina didelio vaidmens augindamas savo vaikus, kai šie dar yra tik kūdikiai.

„Šiuo metu nelabai ką galiu padaryti. Mamos šiuo metu vaidina daug didesnį vaidmenį vaiko auklėjime nei aš“, – „The New York Times“ sakė Elonas. „Kai vaikai paaugs, man teks daugiau vaidmens. Manau, kad tiesiog darau tai, ką dariau su visais kitais savo vaikais“, – tada sakė jis.

Scanpix nuotr. /Elonas Muskas
Scanpix nuotr. /Elonas Muskas

2. Vaikai turi būti pasirengę daug keliauti

„Jei, pavyzdžiui, „Tesla“ vyks į Kiniją, pasiimsiu vaikus su savimi ir važiuosime apžiūrėti Didžiosios kinų sienos arba važiuosime greituoju traukiniu iš Pekino į Sianą ir apžiūrėsime kinų imperatoriaus Terakotinės armijos karius“, – aiškino jis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką