2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

George'as Bushas vyresnysis paragino pagyvenusius žmones „nesiseilėti pakampėmis“

Buvęs JAV prezidentas George'as Bushas vyresnysis bendrame su savo sūnumi interviu, duotame televizijos kanalui „Fox News“, pareiškė, kad „būti pagyvenusiu žmogumi – nereiškia sėdėti kampe ir seilėtis“.
Buvęs JAV prezidentas George'as Bushas vyresnysis su žmona Barbara
Buvęs JAV prezidentas George'as Bushas vyresnysis su žmona Barbara / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

84-erių G.Bushas tvirtina, kad ir tokiame amžiuje šuolis su parašiutu nėra kas nors ypatinga. Buvęs Baltųjų rūmų šeimininkas pažymėjo, kad jis nori pagyvenusiems žmonėms perduoti žinią, jog senėjimas nėra priežastis nutraukti aktyvią veiklą.

Bet kokio amžiaus žmonės gali užsiimti įvairiais darbais, taip pat ir pavojingais hobiais, perduoda buvusio prezidento žodžius naujienų agentūra AFP.

Dabar G.Bushas vyresnysis vaikšto pasiramsčiuodamas lazdele. Jos įsitverti teko po neseniai patirtos nugaros operacijos. Tačiau jis planuoja birželį vėl iššokti su parašiutu ir taip pažymėti savo 85-ąjį gimtadienį. Tokiu pačiu būdu – šuoliu iš aukštybių – jis pažymėjo ir savo 80 metų jubiliejų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką