15min be reklamos
2010 01 04, 19:56

Gerardo Butlerio pilvas apaugo lašiniais

Vos prieš trejus metus kino žiūroves įspūdingais raumenimis žavėjęs aktorius Gerardas Butleris šiandien nebeturi kuo pasigirti. Vietoj raumenų dabar pilvas padengtas riebaliniu sluoksniu.
Gerardas Butleris
Gerardas Butleris / AFP/„Scanpix“ nuotr.

40-metis aktorius, vaidinęs tokiuose filmuose kaip „300“, „P.S. Aš tave myliu“, nebegali pasigirti idealiai ištreniruotais pilvo raumenimis. Fotografai užfiksavo, kad aktorius yra gerokai priaugęs svorio. Tokį jį paparacai pagavo Barbadose, kur šiuo metu jis ilsisi po šaltų atostogų Aspeno kalnuose bei Naujųjų metų sutiktuvių Niujorke.

Nuotraukose matyti, kaip jūros bangose su gražuole palydove besimaudančio G.Butlerio pilvas sveriasi per rausvų glaudžių juosmenį. Išlipęs iš jūros G.Butleris šiek tiek susigėdo, kad buvo nufotografuotas ne pačios geriausios formos, todėl apsivilko marškinius.

Akivaizdu, kad aktorius per šventes pernelyg atsipalaidavo, tad naujo filmo, kuriame vaidins, kūrėjai paprašys susiimti ir atgauti gerą formą.

Kovo 19 d. kino ekranuose turi pasirodyti naujas filmas „The Bounty Hunter“, kuriame G.Butleris vaidina su Jennifer Aniston.

Nuotraukas, kuriose užfiksuotas sustorėjęs G.Butleris, rasite čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sugedusi buitinė technika: remontuoti ar pirkti naują?
Reklama
Ko reikia tikram šeimos automobiliui: esmė slypi nepastebimose smulkmenose
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Reklama
2022 m. „Rimi“ sėkmingai įgyvendino tvarumo ir labdaros iniciatyvas, prisidėjo prie paramos Ukrainai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką