2008-09-08 17:53

Gisele Bundchen kratosi santuokos

Supermodelis Gisele Bundchen pareiškė, jog nesiruošia tekėti už savo draugo, praneša pramogų naujienų agentūra „BangShowbiz“.
Gisele Bundchen
Gisele Bundchen / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Neseniai pasklido kalbos, jog brazilų gražuolė planuoja pagaliau susituokti su amerikiečių futbolininku Tomu Brandy, tačiau Gisele suskubo paneigti šiuos gandus.

„Man labai patinka dabartinis mano gyvenimas. Nesuprantu, kodėl žmonės taip smalsauja apie mano vedybinius planus? Aš ir taip mėgaujuosi gyvenimu“, – kalbėjo manekenė.

Gisele taip pat išsitarė, kad į „supermodelio“ titulą ji nepretenduoja: „Žodelis „super“ yra skirtas apibūdinti tik herojus ar nepaprastai nusipelniusius žmones“.

28-erių žvaigždė, duodama interviu, pasidalino ir savo grožio paslaptimis. Liekna figūra besididžiuojanti Gisele Ispanijos „Vogue“ žurnalui kalbėjo: „ Mėsos nevengiu, dažniausiai jos šiek tiek užvalgau per vakarienę. Vištienos produktų valgau tik triskart per savaitę – nepiknaudžiauju. Kitomis dienomis lepinuosi žuvies patiekalais ir daržovėmis. Vis dėlto nesu apsėsta dietų ir nebijau valgyti kaloringų kepinių. Visa esmė balanse – kalorijas padeda naikinti sportas“.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą