Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2010 12 16, 11:42

Greičiausias būdas praturtėti

Nenuostabu, kad daugelis žmonių trokšta išgarsėti. Juk žinomam žmogui taip paprasta ir lengva uždirbti pinigus. Garsenybės per minutę sugeba susižerti tokią pinigų sumą, kurios doras lietuvis nesusitaupytų per visą gyvenimą...
Christina Aguilera
Christina Aguilera / AOP nuotr.

Christina Aguilera (29)
Vakarėlis už 2,5 milijono

„Mano valanda verta milijono dolerių“, – pareiškė dainininkė, sulaukusi prašymo koncertuoti vieno žinomo investicijų magnato privačiame vakarėlyje. Turtuolis ne tik sutiko sumokėti dainininkei šią sumą, bet ir nepagailėjo papildomų pinigėlių už stilistų, vizažistų ir kito aptarnaujančio personalo paslaugas. Vakarėlyje dalyvavę liudininkai teigė, kad nuo dainuojančios Christinos išties nebuvo galima atplėšti akių.

Scanpix nuotr./Charlize Theron
Scanpix nuotr./Charlize Theron

Charlize Theron (35)
Pinigai už tai, kad nešioja laikrodį

Gražuolė Charlize gali pasigirti idealiu kūnu ir angeliškais veido bruožais. Nenuostabu, kad už dalyvavimą reklaminėse kampanijose aktorė uždirba svaiginamas pinigų sumas. Pačią pelningiausią sutartį Charlize buvo pasirašiusi su prabangių laikrodžių gamintojais „Weil“. Už pasižadėjimą dvejus metus nešioti tik šios firmos laikrodį aktorei buvo sumokėti 3 mln. JAV dolerių (apie 8 mln. litų).

Scanpix nuotr./Ksenija Sobčak
Scanpix nuotr./Ksenija Sobčak

Ksenija Sobčak (29)
Frazė, kurios vertė – daugiau nei pusė milijono

Viena iš skandalingiausių Rusijos merginų pinigus uždirba ne tik vesdama realybės šou, televizijos ir radijo laidas. Merginai prieš kelerius metus prieš filmavimo kamerą tereikėjo ištarti vieną vienintelę frazę „Žiūrėk  „Dom 2“ apsirengęs tik „Savage“!“. Už šį sakinuką į apsukriosios Ksenijos sąskaitą iškart buvo pervesta 250 tūkst. JAV dolerių (apie 660 tūkst. litų) suma.

Scanpix nuotr./Pamela Anderson
Scanpix nuotr./Pamela Anderson

Pamela Anderson (43)
Už apsilankymą jai mokami tūkstančiai

Kartais žvaigždėms mokamos įspūdingos sumos net už apsilankymą vakarėlyje. Tokiu būdu pinigus uždirba ir seksualioji Pamela. Už tai, kad užsuko į vieną iš Londono naktinių klubų, buvusi „gelbėtoja“ praturtėjo 18 000 JAV dolerių (apie 47 tūkst. litų). Klubo savininkai teigė, kad ši moteris išties verta tokios sumos – publika buvo maloniai šokiruota, kai naktinio klubo gimtadienio įkarštyje netikėtai pasirodė garsioji Pamela. Ir visiškai nesvarbu, kad didžiąją laiko dalį P. Anderson sėdėjo VIP kambarėlyje ir linksminosi savo malonumui.

AOP nuotr./Julia Roberts
AOP nuotr./Julia Roberts

Julia Roberts (43)
45 sekundės, vertos 4 milijonų

Aktorė prieš pat Kalėdas Italijoje nusifilmavo kavos kompanijos „Lavazza“ reklamos vaizdo klipe. Julia šįkart vaidino dailininko S. Botticelli (1445–1510) „Veneros“ gimimo istoriją: menininkas prašo savo mūzos nusišypsoti, tačiau dėl prastos nuotaikos moteris nesugeba. Tada jai pasiūlomas puodelis kavos, kurios gurkštelėjusi Julia visiems padovanoja nuostabią šypseną. Už 45 sekundes ekrane aktorei buvo sumokėta 1,5 mln. JAV dolerių (apie 4 mln. litų).

AOP nuotr./Angelina Jolie ir Bradas Pittas
AOP nuotr./Angelina Jolie ir Bradas Pittas

Angelina Jolie (35) ir Bradas Pittas (46)
Vaikai – pelninga „prekė“

Garsenybių vaikai visuomet buvo paklausi „prekė“ žiniasklaidos rinkoje. Angelina ir Bradas šioje srityje laikomi pačiais apsukriausiais „pardavėjais“. Kai Angelina laukėsi pirmagimės, griežtai atsisakė fotografuotis, taip keldama savo vertę. Gimus dukrelei Shiloh Nouvel (4), jos pirmąsias nuotraukas tėvai pardavė už 4 mln. JAV dolerių (apie 10,5 mln. litų). 2008–aisiais gimusių poros dvynių pirmosios nuotraukos buvo parduotos jau už 14 mln. JAV dolerių (apie 37 mln. litų).

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Privatu“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką