15min be reklamos
Publikuota 2014 08 20, 08:38

„Greitų ir įsiutusių“ žvaigždė Vinas Dieselis metė iššūkį Vladimirui Putinui

Veiksmo filmų žvaigždė Vinas Dieselis priėmė sparčiai plintantį „Ice Bucket Challenge“ iššūkį ir apsipylė galvą kibiru, pilnu ledukų. Atlikęs šią užduotį aktorius iššūkį metė ir estafetę perdavė ne kam kitam, o Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui.
Vinas Dieselis ir Vladimiras Putinas
Vinas Dieselis ir Vladimiras Putinas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Prieštaringai vertinamas Rusijos prezidentas dabar per 24 valandas privalo apsipilti lediniu vandeniu arba gali pasirinkti vietoj to paaukoti pinigų labdarai. Taip jau pasielgė JAV prezidentas Barackas Obama – jam iššūkį metė paauglių dievaitis Justinas Bieberis, tačiau prezidentas avantiūrai nepasiryžo ir tiesiog paaukojo pinigų.

„Greitų ir įsiutusių“ žvaigždė Vinas Dieselis iššūkį metė ne tik Vladimirui Putinui, bet ir pirmajai JAV poniai Michelle Obamai bei Holivudo žvaigždei Angelinai Jolie.

Ledinio kibiro akcija – su kilnia misija

„Ice Bucket Challenge“ akcija sparčiai plinta tarp garsenybių: lediniu vandeniu jau užsipylė tokios žvaigždės kaip Jennifer Lopez, Oprah Winfrey, Selena Gomez, Demi Lovato, Justinas Bieberis, Gwen Stefani, Taylor Swift, Hilary Duff ir kt.

Tokiu būdu renkami pinigai organizacijai, ieškančiai vaisto nuo šoninės amiotrofinės sklerozės. Tai progresuojanti dalies nervų sistemos, atsakingos už valingus judesius, liga – ilgainiui šoninė amiotrofinė sklerozė sutrikdo gebėjimą kontroliuoti raumenis, kurie užtikrina judėjimą, kalbėjimą, valgymą, kvėpavimą.

Ši akcija netruko pasiekti ir Lietuvą – buvęs Kauno „Žalgirio“ žaidėjas Justinas Dentmonas iššūkį metė krepšininkui Martynui Pociui, kuris priėmė iššūkį ir estafetę perdavė Donatui Motiejūnui. Lediniu vandeniu taip pat apsipylė ir fotografai Tomas ir Lukas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką