15min be reklamos

Harį Poterį suvaidinęs aktorius Danielis Radcliffe'as tapo tėčiu

Britų aktorius Danielis Radcliffe'as (33), suvaidinęs legendinį Harį Poterį, ir ilgametė jo partnerė, taip pat aktorė Erin Darke (38) tapo tėvais.
Danielis Radcliffe'as ir Erin Darke
Danielis Radcliffe'as ir Erin Darke / „Scanpix“ nuotr.

Džiugią žinią apie Danielio Radcliffe'o ir Erin Darke vaikelio gimimą pranešė portalas MailOnline.

Pora buvo nufotografuota stumianti vaikišką vežimėlį gatvėje.

„Hario Poterio“ žvaigždė ir Erin Darke turėtų tapti tėvais dar šiais metais, rašo „Mirror“. Porai artimas šaltinis leidiniui taip pat atskleidė, kad „Danielis ir Erin negali būti laimingesni“.

„Jie visiškai susijaudinę ir negali sulaukti, kada taps trijų asmenų šeima. Neseniai apie tai jie pranešė savo šeimoms ir draugams. Tai neįtikėtinai jaudinantis metas“, – sakė informatorius.

„The Sun“ šaltinis pridūrė: „Danielis labai džiaugiasi, kad taps tėčiu. Jo santykiai su Erin yra tikrai ypatingi ir visi mano, kad jie bus nuostabūs tėvai.“

„Scanpix“ nuotr./Danielis Radcliffe'as ir Erin Darke
„Scanpix“ nuotr./Danielis Radcliffe'as ir Erin Darke

Apie D.Radcliffe'o asmeninį gyvenimą pranešama retai, nelinkęs atvirauti ir pats aktorius. Pernai jis, duodamas interviu „The Hollywood Reporter“, sakė: „Kaip aktorius aš tiesiog noriu gyventi savo gyvenimą ir matytis su draugais, ir noriu, kad tai, apie ką žmonės kalba, būtų darbas“. Tiesa, tais pačiais metais žurnalui „Newsweek“ pasakė: „Norėčiau, kad mano vaikai, jei ir kada jie bus, būtų filmavimo aikštelėse“.

D.Radcliffe'as ir E.Darke kartu yra jau dešimtmetį. Juos suvedė aktorystė – pora susipažino 2013 m., filmo „Kill Your Darlings“ filmavimo aikštelėje. D.Radcliffe'as ten vaidino poetą Alleną Ginsbergą, o E.Darke – romantiškąją Gwendolyn.

D.Radcliffe'as išgarsėjo būdamas 12 metų, kai 2001 m. suvaidino akiniuotą berniuką burtininką filme „Haris Poteris ir išminties akmuo“.

Neseniai jis atliko pagrindinį vaidmenį filme „Weird: The Al Yankovic Story“, kuris buvo išleistas praėjusiais metais.

Mičigane gimusi E.Darke geriausiai žinoma dėl savo vaidmens 2015 m. seriale „Good Girl Revolt“, o neseniai pasirodė „Prime Video“ seriale „The Marvelous Mrs Maisel“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kimčių ekspertas pasakoja viską, ko iki šiol nežinojote apie šį Azijos virtuvės stebuklą, ir dalinasi autentišku receptu
Reklama
„Švyturys-Utenos alus“ jungiasi prie „Stiprūs kartu“ ir „Blue/Yellow“ pagalbos Ukrainos našlaičiams
Reklama
Testas: atsakykite į 10 klausimų apie „Apple Watch“ laikrodžius ir laimėkite 200 EUR dovanų kuponą!
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką