Dabar populiaru
Tiesiogiai
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2012 01 04, 07:16

Harį Poterį vaidinusio Danielio Radcliffe'o veidas „papuošė“ tualetinį popierių

Jei yra vietų, kur tikrai nesitikite sutikti Hario Poterio, tualetas – veikiausiai viena jų. Tačiau Hogvartso mokyklos burtininkas pasiekė ir šį intymų kampelį.
Danielis Radcliffe'as ant tualetinio popieriaus
Danielis Radcliffe'as ant tualetinio popieriaus / „Scanpipx“/15min.lt fotomontažas

Thesun.co.uk žurnalistai juokauja, kad filmuose apie Harį Poterį vaidinęs aktorius Danielis Radcliffe‘as kitąsyk keliaudamas į Aziją galės ten įsigyti tualetinio popieriaus ritinėlį su savo paties atvaizdu.

Pats D.Radcliffe‘as buvo šiek tiek įsižeidęs, sužinojęs, kad Hario Poterio rinkodara užsiimantys vadovai leido jo veidu „puošti“ tualetinį popierių. „Girdėjau, kad mano veidas bus ant tualetinio popieriaus. Tai tikrai nemalonu. Tiesą sakant, jo dar nemačiau, bet vargu ar tai komplimentas“, – sakė aktorius.

22-ejų britas tikino turintis vilties, kad jokie kiti „į tualetą nuleidžiami daiktai“ nebeturės jo veido. „Vaikinų iš „Amerikietiško pyrago“ veidai buvo ant prezervatyvų. Kiek žinau, buvo sukurti net prezervatyvai su JAV prezidento Baracko Obamos atvaizdu. Tikiuosi šito jie man nepadarys“, – kalbėjo D.Radcliffe‘as.

Pasirodęs aštuoniuose filmuose apie Harį Poterį, aktorius susikrovė milijonus, o kompanija „Warner Brothers“ nemenkai uždirbo parduodama įvairiausią „poteriados“ atributiką. Berniukas burtininkas buvo atspindėtas net „Lego“ kaladėlėse. Tačiau, anot D.Radcliffe‘o, „Lego“ yra viena, o tualetinis popierius – visai kas kita.

Britų žurnalistai ironizuoja, kad keliautojai, panorę sutikti Naujuosius metus Tailande, užkandę žalio kario, galėjo itin netikėtai susidurti su berniuku burtininku.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką