15min be reklamos
2023 03 05, 19:28

Harry ir Meghan pakviesti į Karolio III karūnavimą: dar nenusprendė, ar dalyvaus

Princas Harry ir jo žmona Meghan Markle buvo pakviesti į gegužę įvyksiančią karaliaus Karolio III karūnaciją, tačiau dar nenusprendė, ar joje dalyvaus, sakoma sekmadienį paskelbtuose pranešimuose.
Meghan Markle, princas Harry, Karolis III
Meghan Markle, princas Harry, Karolis III / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Kalifornijoje gyvenanti pora, kuri, didėjant vidinei įtampai, 2020-aisiais pasitraukė iš britų monarchijos, „neseniai sulaukė elektroninės korespondencijos iš Jo Didenybės kanceliarijos dėl karūnavimo“, britų laikraščiui „Sunday Times“ sakė poros atstovas.

„Ar Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė dalyvaus, šiuo metu neatskleisime“, – pridūrė jis, naudodamas jų oficialius titulus.

Princas Harry ir Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.
Princas Harry ir Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.

Bekingemo rūmai atsisakė komentuoti.

Pranešimas paskelbtas 38-erių Hariui vis labiau tolstant nuo tėvo, brolio princo Williamo ir kitų šeimos narių. Apie pašlijusius šeimos santykius jis atsivėrė savo atsiminimų knygoje „Atsarginis“ (Spare), „Netflix“ platformos dokumentiniame seriale ir daugybėje interviu.

Vėliausiuose viešuose pasisakymuose šeštadienį princas, kaip pranešama, traumų padarinius gydančiam specialistui sakė, kad jau seniai jaučiasi šiek tiek kitoks nei kiti karališkosios šeimos nariai, yra kilęs iš „iširusios šeimos“ ir stengiasi neperduoti traumos savo vaikams.

Sausį paskelbtuose kontroversiškuose memuaruose jis teigė, kad per vieną ginčą dėl Meghan brolis jį užpuolė.

Tuo metu praėjusį gruodį pasirodžiusiame dokumentiniame seriale pora dar kartą išsakė įvairias nuoskaudas, prieš tai apkaltinusi karališkąją šeimą rasizmu dėl komentarų apie jų dar negimusio sūnaus odos spalvą.

Šią savaitę paaiškėjo, kad jie greitai nebeturės namų šeimos valdose Vindzore ir bazės Jungtinėje Karalystėje.

Nuo tada, kai persikėlė į Jungtines Valstijas, pora retai lankosi JK. Vienas iš jų vizitų buvo po velionės karalienės Elžbietos II mirties rugsėjį.

Karolis III, kuris į sostą įžengė mirus motinai, gegužės 6-ąją bus oficialiai karūnuotas karaliumi. Didingoje ceremonijoje dalyvaus svarbūs asmenys iš viso pasaulio, ją per televizorius stebės milijardai žmonių.

Šią dieną taip pat bus minimas ketvirtasis Harry ir Meghan sūnaus Archie gimtadienis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Nealkoholinis „Švyturio Ekstra“ ketina skinti tarptautinių apdovanojimų laurus
Reklama
Elektromobilis, kurį galima papildyti degalinėje: didžiausi abiejų pasaulių privalumai viename
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką