15min be reklamos
Publikuota 2018 01 01, 22:41

Holivudo aktorė Jessica Alba susilaukė pirmo sūnaus: paviešino vardą ir nuotraukas

Holivudo aktorė ir sėkminga verslininkė Jessica Alba (36 m.) susilaukė trečio vaiko – dvi dukras jau turinti moteris šįkart pagimdė sūnų.
Jessica Alba ir Cashas Warrenas
Jessica Alba ir Cashas Warrenas / Vida Press nuotr.

Mažylis pasaulį išvydo keliomis dienos anksčiau, nei planuota – gruodžio 31-ąją.

Holivudo aktorė džiugią žinią pranešė atskleidusi ir sūnaus vardą. Dukrų Honor (9) ir Haven (6) tėvai naujagimiui suteikė Hayes vardą.

„Geriausia dovana Naujųjų metų pradžiai. Cashas ir aš jaučiamės palaiminti. Haven ir Honor neatsidžiaugia savo naujuoju broliuku“, – po socialiniuose tinkluose atsidūrusia mažylio nuotrauka rašė laiminga mama.

Nuotrauka dalijosi ir nuostabų laišką sūnui parašė ir tėtis.

„Atvykai keliomis dienos anksčiau, bet mes negalėtume būti laimingesni. Tavo mama yra stipriausia moteris, kurią pažįstu. Esi labai laimingas, turėdamas ją pašonėje.

Turi dvi nuostabias seses, kurios jau tave dievina, ir žinau, jog būsi dėkingas joms už rodomą kelią. Tavo pirmąją gimimo dieną aš tau pažadu tave mylėti, branginti ir suteikti svajonių kupiną smėlio dėžę“, – pasveikinęs į pasaulį atvykusį sūnų „Instagram“ rašė ir tėtis, kino prodiuseris Cashas Warrenas.

Apie laukiantį šeimos pagausėjimą aktorė pranešė socialiniame tinkle „Instagram“ dar liepos mėnesį, o vėliau atskleidė, kad turės sūnų.

„Scanpix“ nuotr./Jessica Alba ir Cashas Warrenas
„Scanpix“ nuotr./Jessica Alba ir Cashas Warrenas

15min primena, kad Jessica Alba su Cashu Warrenu susipažino dirbdami prie filmo „Fantastiškas ketvertas“ – Jessica buvo viena iš pagrindinių jo aktorių, o Cashas – filmo prodiuseris. Pora kartu jau 13 metų, devynerius iš jų – susituokę.

TAIP PAT SKAITYKITE: Holivudo aktorė Jessica Alba nusipirko rūmus už 10 mln. dolerių: apžiūrėkite įspūdingus namus

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką