Kalėdinis pasiūlymas! Metinė prenumerata dabar tik 9,99 Eur.
Prenumeruoti

Holivudo ikona Sophia Loren skubiai išvežta į ligoninę: atlikta operacija

Holivudo ikona Sophia Loren (89) atsidūrė medikų rankose – kino žvaigždė nukrito savo namuose Ženevoje, Šveicarijoje ir buvo staigiai išvežta į ligoninę atlikti skubios operacijos.
Sophia Loren
Sophia Loren / Scanpix ir Vida Press nuotr.

89-erių Holivudo žvaigždė Sophia Loren stipriai susižeidė šį savaitgalį. Nukritusi savo namų vonios kambaryje jipatyrė kelis klubo sąnario ir šlaunikaulio lūžius. Iš namų Ženevoje ji buvo skubiai išgabenta į ligoninę.

Pasak „The Hollywood Reporter“, Sophios sūnūs – 55-erių Carlo jaunesnysis ir 50 metų Edoardo – šio sunkaus išbandymo metu palaikė mamą ir buvo kartu su ja ligoninėje.

Sophia Loren / „Scanpix“ nuotr.
Sophia Loren / „Scanpix“ nuotr.

Žiniomis apie S.Loren būklę instagrame pasidalijo jos pačios įkurto restoranų tinklo „Sophia Loren Restaurant“ komanda.

„Šiandien (sekmadienį – red. past.) savo namuose Ženevoje nukritusi ponia Loren patyrė klubo sąnario lūžius. Sėkmingai operuota, dabar ji turėtų greitai pasveikti, o po to jai bus paskirtas reabilitacijos kursas. Laimei, viskas baigėsi gerai ir ponia netrukus grįš pas mus.

Visa restorano „Sophia Loren" komanda, naudodamasi šia proga, linki jai kuo greičiau pasveikti“, – šalia aktorės nuotraukos rašė komanda. Šį įrašą užplūdo ištikimi gerbėjai, linkėdami žvaigždei greitai pasveikti.

Antradienį Sophia Loren turėjo atidaryti ketvirtąjį savo restoranų tinklo filialą Bario mieste, Italijoje. Romoje gimusiai aktorei taip pat turėjo būti suteikta miesto garbės pilietybė. Vis tik dėl patirtos traumos šie renginiai ir kiti artimiausi jos vieši pasirodymai buvo atšaukti.

Holivudo žvaigždė nėra nutolusi ir nuo kino – S.Loren pasirodė 2020 m. Netflix filme „The Life Ahead“, kurį režisavo jos sūnus Edoardo ir kuris jai pelnė David di Donatello apdovanojimą už geriausią aktorės vaidmenį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Aktorius Giedrius Savickas: džiaugiuosi įžiebęs Kalėdų eglę nematančių žmonių mintyse ir širdyse
Reklama
Kalėdas pasitinkantis Linas Adomaitis kviečia „išgirsti“ Kauno miesto Kalėdų eglutę
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką