2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Į kino ekranus sugrįš „Jackass“ nutrūktgalviai: kuriama ketvirta franšizės dalis

Į kino ekranus vėl sugrįš filmas, kurio herojai vienas kitam krės beprotiškus pokštus ir atliks triukus. Kino kompanija „Paramount“ pranešė kursianti filmą, paremtą itin sėkminga MTV trilogija „Jackass“, rašo „Deadline“.
„Jackass“ komanda
„Jackass“ komanda / „Scanpix“/„Mavrixonline.com“ nuotr.
Temos: 1 Holivudas

Naujo filmo premjeros dar reikės šiek tiek palaukti. Planuojama, kad jis bus pristatytas 2021-ųjų kovo 5 d. Tiesa, daugiau detalių apie juostą, taip pat į vaidmenis pretenduojančių aktorių pavardės bei oficialus juostos pavadinimas, neatskleidžiama.

Johnny Knoxville’o, Spike’o Jonze’o ir Jeffo Tremaine’o sukurtas serialas MTV kanale transliuoti pradėtas 2000-aisiais. Sulaukus didžiulės sėkmės, jį nuspręsta perkelti į kino teatrus. Visus tris – „Jackass: The Movie“ (2002), „Jackass Number Two“ (2006) ir „Jackass 3D“ (2010) – filmus režisavo J.Tremaine’as.

Pasak „Deadline“, visa „Jackass“ franšizė bei ja paremtas filmas „Jackass Presents: Bad Grandpa“ uždirbo 335 mln. dolerių (maždaug 302 mln. eurų).

Nežinoma, ar filme pasirodys bent vienas originaliose jo dalyse vaidinęs nutrūktgalvis. Jei vis dėlto komanda nuspręs susiburti ketvirtą kartą, tai bus pirmas visų aktorių susitikimas po veterano drąsuolio Ryano Dunno tragiškos žūties 2011-aisiais. Vyras žuvo automobilio avarijoje. R.Dunnui, žinomam dėl beprotiškų parkour stiliaus triukų, buvo tik 34-eri.

„Scanpix“/„Mavrixonline.com“ nuotr./„Jackass“ aktorius Ryannas Dunnas
„Scanpix“/„Mavrixonline.com“ nuotr./„Jackass“ aktorius Ryannas Dunnas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką