Kalėdinis pasiūlymas! Metinė prenumerata dabar tik 9,99 Eur.
Prenumeruoti

Į kino teatrus atkeliauja naujosios kartos „Nasrais“ vadinamas įtemptas trileris „Sekluma“

Įtempto siužeto filmų mėgėjai tikriausiai niekuomet nepamirš 1975-aisiais pasirodžiusio Steveno Spielbergo trilerio „Nasrai“. Trimis „Oskarais“ apdovanota juosta sulaukė dar dviejų tęsinių ir drąsiai gali vadintis savo žanro klasika. Jau šį savaitgalį šis legendinis filmas atgis šiek tiek kitokiu amplua – „Sekluma“ („The Shallows“) jau dabar kino kritikų vadinama naujosios kartos „Nasrais“.
Blake Lively filme „Sekluma“
Blake Lively filme „Sekluma“ / Kadras iš filmo
Temos: 1 Blake Lively

Filmą ėmėsi režisuoti Jaume'as Collet–Serra, kuriam įtempto siužeto filmai yra pats įdomiausiais ir daugiausiai iššūkių keliantis žanras. Sulaukęs sėkmės su tokiais kino hitais kaip „Vaško namai“, dramomis su Liamu Neesonu „Nežinomas“ bei „Non-stop“, jis ėmėsi ir kur kas ambicingesnio projekto – trilerio „Sekluma“.

„Didžiausias iššūkis buvo sukurti tokį ryklį, kad ne tik filmo herojai, bet ir žiūrovai jį visą filmą jaustų alsuojant į nugarą. Mano tikslas – ne gąsdinti, o padaryti taip, kad visas tas 86 minutes, kiek trunka juosta, žmonės kino teatruose sėdėtų lyg ant adatų nežinodami, kaip gi viskas baigsis, o vėliau į vandenyną liptų atsargesni ir akylesni“, – sako režisierius.

Jis sumanė, kad filme „vaidinti“ turi baltojo ryklio patelė, nes jos yra didesnės nei patinai. Siaubūnė buvo kuriama pasitelkiant modernias kompiuterines technologijas, nes realiame gyvenime toks ryklys nelaisvėje neišgyventų, o ir niekas iš aktorių, greičiausiai, nesutiktų rizikuoti savo gyvybe filmuojantis su tikru bei tokiu pavojingu padaru.

Didieji baltieji rykliai dar yra vadinami „baltąja mirtimi“. Jie gyvena visų vandenynų (išskyrus Arkties) paviršiniuose pakrančių vandenyse. Šie gyviai paprastai užauga iki šešių metrų ilgio, sveria net 2 250 kilogramų ir yra laikomi didžiausiomis plėšriosiomis žuvimis žemėje.

Kadras iš filmo/Blake Lively filme „Sekluma“
Kadras iš filmo/Blake Lively filme „Sekluma“

Filme „Sekluma“ toks ryklys atlieka vieną pagrindinių vaidmenų. Šįkart jis pragaru paverčia vienos banglentininkės, kurią vaidina Holivudo gražuolė Blake Lively, rojų.

Trilerio istorija neeilinė: besitreniruojančią Nensę atakuoja ryklys. Pirma ataka baigiasi gan laimingai: nors ir perplėšta šlaunimi, merginą išgelbėja didžiulis akmuo. Tačiau kraują pajutęs ryklys puola kitus banglentininkus ir juos nužudo.

Kadras iš filmo/Blake Lively filme „Sekluma“
Kadras iš filmo/Blake Lively filme „Sekluma“

Nensė suvokia, kad liko viena – įkalinta ant akmens ir atokiau nuo kranto. Pasirinkimo ji neturi: arba turės pergudrauti ryklį-žudiką, arba mirtinai nukraujuos. Atsigavusi nuo pirminio šoko ir numalšinusi kylantį beviltiškumo jausmą, Nensė pasiryžta kovoti dėl savo gyvybės ir ima kurti išsigelbėjimo planą.

Koks jis ir kaip jį pavyks įgyvendinti Blake Lively herojei? Tai sužinosime jau netrukus, kai į Lietuvos kino teatrus rugpjūčio 12 dieną atkeliaus įtempto siužeto trileris „Sekluma“. Štai filmo anonsas:

VIDEO: Išlikimo trileris SEKLUMA. Kinuose nuo rugpjūčio 12 d.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Aktorius Giedrius Savickas: džiaugiuosi įžiebęs Kalėdų eglę nematančių žmonių mintyse ir širdyse
Reklama
Kalėdas pasitinkantis Linas Adomaitis kviečia „išgirsti“ Kauno miesto Kalėdų eglutę
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką