Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 07 14, 15:30

Iš ligoninės išleistas T.Barkeris grįžo į sceną: į koncertą lydėjo žmona K.Kardashian

Prieš kelias savaites grupės „Blink-182“ būgnininko Traviso Barkerio (46) sveikata smarkiai sujaudino jo šeimą ir gerbėjus – pajutęs baisius skausmus, jis buvo išgabentas į ligoninę. Kurį laiką dėl nustatyto pankreatito kritinės būklės buvęs T.Barkeris galiausiai sustiprėjo, o trečiadienį visus nustebino pasirodęs reperio Machine Gun Kelly koncerte Los Andžele.
Kourtney Kardashian, Travisas Barkeris
Kourtney Kardashian ir Travisas Barkeris / Vida Press nuotr.

Vos prieš kelias savaitės rokerio Traviso Barkerio artimieji ir gerbėjai nežinojo, kas jo laukia, susidūrus su mirtina liga. Laimei, gydytojams pavyko jį pastatyti ant kojų ir sugrąžinti į gyvenimą.

Tuo trečiadienio vakarą įsitikino reperio Machine Gun Kelly šou Los Andžele dalyviai, kai Travisas Barkeris pergalingai sugrįžo į sceną.

Grupės „Blink-182“ būgnininkas netikėtai pasirodė įpusėjus Machine Gun Kelly koncertui „Mainstream Sellout Tour“ ir užlipęs ant scenos būgnai atliko titulinį kūrinį „Tickets to My Downfall“ ir „Bloody Valentine“.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Machine Gun Kelly ir Travisas Barkeris
AFP/„Scanpix“ nuotr./Machine Gun Kelly ir Travisas Barkeris

Pergalingas T.Barkerio pasirodymas – pirmasis po to išėjimo iš ligoninės, kur jis buvo gydytas dėl pankreatito.

„Yra žmogus, kurį augdamas dievinau, su kuriuo susidraugavau ir jis patikėjo manimi. Niekada daugiau nenorėjau užgroti dainos, kurią sukūrėme kartu. Los Andželo gyventojas Travisas Barkeris, šį vakarą jam pakelkite triukšmą“, – šaukė Machine Gun Kelly, kai Barkeris pasirodė ir sulaukė minios plojimų.

Reperis tęsė: „Žinote, įdomus faktas yra tai, kad Travisas dabar neturėtų groti būgnais, bet spėkite, ką jis čia daro? Groja būgnais! Travai, žinau, kad susitarėme dėl vienos dainos, bet būčiau nuskriaustas, jei nepaprašyčiau tavęs pagroti dar vienos.“

Vida Press nuotr./Machine Gun Kelly
Vida Press nuotr./Machine Gun Kelly

Barkerio naujoji žmona Kourtney Kardashian kartu su Machine Gun Kelly sužadėtine Megan Fox atvyko palaikyti į sceną grįžusio mylimojo. Reperis paskutinę koncerto dainą „Twin Flame“ dedikavo 36 metų aktorei, sakydamas: „Ši daina skirta mano moteriai.“

Žmonės.lt primena, kad birželio pabaigoje Travisas Barkeris buvo paguldytas į ligoninę dėl kasos uždegimo ir tokių simptomų kaip pykinimas, stiprus pilvo skausmas ir vėmimas.

Kourtney Kardashian antradienį nuvežė Travisą į Vest Hilso ligoninę, esančią netoli jų namų. Iš ten jis greitosios pagalbos automobiliu buvo nugabentas į Cedars-Sinai medicinos centrą Los Andžele – vieną geriausių šalies gydymo įstaigų.

Ten nustatyta, kad rokeris serga pankreatitu. Gydytojai manė, kad jį sukėlė kolonoskopija (endoskopinis storosios žarnos ligų diagnostikos ir gydymo būdas, kurio metu gali būti šalinami polipai, paimama biopsija – red.past.).

Kelias dienas tylėjęs grupės „Blink-182“ būgnininkas galiausiai kreipėsi į savo 7,5 milijonus instagramo sekėjų ir papasakojo, kas sekė po to, kai buvo paguldytas į ligoninę dėl „gyvybei pavojingo“ pankreatito.

„Pirmadienį pasidariau endoskopiją ir jaučiausi puikiai, tačiau po vakarienės pajutau nepakeliamą skausmą ir nuo to laiko esu hospitalizuotas“, – pasakojo jis savo „Instagram“ istorijoje.

„Endoskopijos metu man pašalino labai mažą polipą jautrioje vietoje, kurią paprastai tvarko specialistai, kuris, deja, pažeidė svarbų kasos drenažo vamzdelį. Tai sukėlė sunkų, gyvybei pavojingą pankreatitą.

Esu labai labai labai labai dėkingas, kad taikant intensyvų gydymą šiuo metu jaučiuosi daug geriau“, – pridūrė Barkeris.

„Scanpix“ nuotr./Kourtney Kardashian, Travisas Barkeris
„Scanpix“ nuotr./Kourtney Kardashian, Travisas Barkeris

Apie ūminį pankreatitą

Ūminis pankreatitas – tai staiga prasidėjęs kasos uždegimas, dėl kurio gali būti pažeidžiami ir aplinkiniai audiniai, kiti organai bei ištisos organų sistemos.

Dažniausios ūminio pankreatito priežastys: akmenys tulžies pūslėje ar tulžies latakuose, dvylikapirštės žarnos ligos, chirurginės ir endoskopinės intervencijos, didelis riebalų, kalcio kiekis kraujyje, vaistų vartojimas, infekcinės ligos, alkoholis, pilvo trauma, sutrikusio imuniteto ligos, kraujotakos sutrikimai ir kt. Iki 20 proc. atvejų pankreatito priežastis išlieka neaiški.

Primename, kad gegužę Kardashian‘ų klano atstovė, realybės šou žvaigždė Kourtney Kardashian (43) ir rokeris Travisas Barkeris (46) susituokė Portofine, Italijoje.

Meilės įžadus jaunavedžiai davė „Dolce&Gabbana“ priklausančioje viloje „L'Olivetta“, apsupti artimiausių draugų ir šeimos narių. Pobūvis vyko netoliese esančioje XVI a. pilyje Castello Brown.

Fotogalerija:

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką