2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Įsimylėjėliai J.Phoenixas ir R.Mara savo jausmus atskleidė dramoje apie charizmatišką karikatūristą

Dvi ryškiai šviečiančios Holivudo žvaigždės Joaquinas Phoenixas ir Rooney Mara įsimylėję kaip niekad iki šiol. Bet turi labai kategorišką poziciją dėl vestuvių. „Jie niekada nesituoks, nes vestuvės jiems yra per daug populiarus veiksmas išreikšti meilę“, – vienam JAV leidiniui atskleidė artimas poros draugas. Tačiau vaidinti kine kartu aktoriai neatsisako.
Joaquinas Phoenixas ir Rooney Mara
Joaquinas Phoenixas ir Rooney Mara / Kadras iš filmo ir „Vida Press“ nuotr.

Abu įsimylėjėlius žiūrovai išvys nuo rugpjūčio 24 dienos Lietuvos kino teatruose pradedamoje rodyti kultinio režisieriaus Guso Van Santo komiškoje biografinėje dramoje „Nesijaudink, jis toli nenueis“. Įdomu, kad ne režisierius, o Joaquinas Phoenixas pasiūlė Rooney Marai vaidinti šioje komiškoje juostoje ir ji sutiko.

Šiemet Berlyno kino festivalio pagrindiniame konkurse pristatytame filme pasakojama tikrais faktais paremta charizmatiško karikatūristo Džono Kalahano spalvinga istorija. Savo jaunystės metais jis nieko nenutuokia apie viduje tūnantį talentą, aistringai myli gyvenimą, mėto nešvankius juokelius ir mėgsta audringą naktinį gyvenimą.

Kadras iš filmo/Joaquinas Phoenixas ir Rooney Mara filme „Nesijaudink, jis toli nenueis“
Kadras iš filmo/Joaquinas Phoenixas ir Rooney Mara filme „Nesijaudink, jis toli nenueis“

Bet po vieno laukinio vakarėlio jis patenka į siaubingą autoavariją ir lieka paralyžiuotas. Po šio skausmingo įvykio Džonas pradeda lankyti anoniminių alkoholikų susirinkimus, kurių metu atranda savo talentą. Pasirodo, jis yra labai gabus karikatūristas, kurio laukia tarptautinis pripažinimas.

Pagrindinį personažą filme vaidina Joaquinas Phoenixas, kuris vėl puikiai įsikūnija į naująjį amplua – šį kartą padraikais plaukais laksto neįgaliojo vėžimėliu lyg „Formulė-1“ lenktynėse ir juokauja taip, kad kitiems tenka slėpti veidus. Kritikai šį vaidmenį vaidina vienu geriausių per aktoriaus karjerą, tačiau ir iki šiol Joaquinui Phoenixui pagyrų ir įvertinimų netrūko – tris kartus jis buvo nominuotas „Oskarui“, yra laimėjęs „Auksinį gaublį“, o pernai Kanų kino festivalyje laimėjo geriausio aktoriaus prizą už vaidmenį filme „Tavęs niekada čia nebuvo“ (rež. Lynne Ramsay).

Tiesa, Joaquino Phoenixo šiame filme galėjo ir nebūti. Kultinius filmus „Gerasis Vilas Hantingas“ ir „Milkas“ sukūręs G. Van Santas pagrindinį vaidmenį buvo numatęs Holivudo legendai Robinui Williamsui. Deja, 2014 m. aktorius pasitraukė iš gyvenimo ir režisierius buvo priverstas keisti planą.

Kadras iš filmo/Joaquinas Phoenixas filme „Nesijaudink, jis toli nenueis“
Kadras iš filmo/Joaquinas Phoenixas filme „Nesijaudink, jis toli nenueis“

„Po skaudžios netekties vienintelis variantas, kurį įsivaizdavau, buvo Joaquinas. Tai pirmas mūsų filmas po daugiau nei 20 metų pertraukos. Joaquinas mėgsta iš savęs išspausti viską, ką gali, ir perteikti kuo realesnį personažą, ypač jei tai biografinė drama. Kartu tobulinome kiekvieną sceną ir manau, kad žiūrovai pajus mūsų sintezę“, – sako G. Van Santas.

„Auksinę palmės šakelę“ Kanuose laimėjęs režisierius G. Van Santas žinomas dėl savo rimtas temas naginėjančių filmų. Pavyzdžiui, garsiausias režisieriaus filmas „Dramblys“ pasakoja apie JAV mokyklose vykstančias šaudynes. Kritikai pastebi, kad „Nesijaudink, jis toli nenueis“ – bene pirmas G. Van Santo komiškas filmas.

Jaudinanti ir šmaikšti drama „Nesijaudink, jis toli nenueis“ apie gydomąją kūrybos galią – Lietuvos kino teatruose nuo rugpjūčio 24 dienos.

VIDEO: NESIJAUDINK, JIS TOLI NENUEIS /DontWorry trailer lt HD

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką