Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2015 01 02, 22:39

Išrinkite: didžiausias 2014-ųjų užsienio pramogų pasaulio skandalas

Artėjant 2014-ųjų pabaigai Žmonės.lt kviečia išrinkti įdomiausią, daugiausia jūsų dėmesio pritraukusį šių metų skandalą užsienio pramogų pasaulyje. Kviečiame balsuoti apklausoje!
Justinas Bieberis, Angelina Jolie ir Kim Kardashian
Justinas Bieberis, Angelina Jolie ir Kim Kardashian / „Scanpix“, stop kadras ir žurnalo „Paper“ nuotr.

Justino Bieberio problemos su policija

Popdievaičio Justino Bieberio pavardė šiemet dažniau skambėjo ne kalbant apie jo profesinę veiklą, o dėl vis nesibaigiančių problemų su teisėsauga. Pačioje metų pradžioje dainininkas su draugų kompanija taip įsisiautėjo linksmindamiesi jo namuose Kalabaso rajone Los Andžele, kad net sumanė apmėtyti kiaušiniais kaimyno, kuris skundėsi triukšmu, namą. Po šio incidento Justino Bieberio namuose atlikta krata, jam buvo pareikšti kaltinimai dėl vandalizmo. Dainininkas netrukus išsikraustė iš minėto rajono, o liepos mėnesį teismas skyrė jam bausmę. Justinui Bieberiui teko sumokėti 80 tūkst. JAV dolerių buvusiam kaimynui už padarytą žalą, taip pat jis turėjo išklausyti pykčio valdymo kursą bei penkias dienas dirbti visuomenei naudingą darbą.

Sausio pabaigoje Justinas Bieberis ne iš gerosios pusės pasireiškė ir Majamyje. Čia jis buvo sulaikytas dėl to, kad naktį dalyvavo nelegaliose lenktynėse, vairavo automobilį neturėdamas galiojančio vairuotojo pažymėjimo ir būdamas neblaivus bei suimamas priešinosi pareigūnams. Už šį prasižengimą teismas dainininkui skyrė 12 valandų trukmės pykčio valdymo kursų ir įpareigojo jį skirti 50 tūkst. dolerių labdarai.

Po šių incidentų Justino Bieberio elgesiu pasipiktinę amerikiečiai net pradėjo rinkti parašus dėl jo deportacijos iš šalies. Peticiją peržiūrėjusi JAV prezidento Baracko Obamos administracija nusprendė, kad neverta gilintis į šią situaciją, mat šalis turi rimtesnių reikalų nei nedrausmingo popdainininko auklėjimas, o jo bėdos su policija dar nėra tokios rimtos, kad tai būtų pagrindas jį deportuoti iš šalies.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Justinas Bieberis teisme
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Justinas Bieberis teisme

„Vogue“ viršelis su Kim Kardashian ir Kanye Westu

Mados biblija tituluojamas žurnalas „Vogue“ papiktino ištikimus savo skaitytojus, kai balandžio mėnesio viršelyje pasirodė realybės šou žvaigždė Kim Kardashian ir reperis Kanye Westas. Mados pasaulio bendruomenė tokiu viršeliu labai nusivylė – jų nuomone, žurnalo redaktorė Anna Wintour pasidavė savo gero bičiulio Kanye Westo spaudimui. Esą jeigu ne jis, tokia persona kaip Kim Kardashian niekada nebūtų patekusi ant šio prestižinio žurnalo viršelio. Ištikimiausi „Vogue“ skaitytojai boikotavo balandžio numerį, o kai kurie net atsisakė prenumeratos. Tačiau kad ir kiek kritikos sulaukė šis „Vogue“ viršelis, jis tapo vienu perkamiausių numerių per visą žurnalo gyvavimo istoriją. Pasirodžius informacijai apie labai sėkmingus balandžio numerio pardavimus, skeptikai vis tiek teigė, kad dėmesio ištroškę Kim Kardashian ir Kanye Westas patys pirko tūkstančius numerio kopijų, kad vėliau galėtų pasigirti.

„Vogue“ viršelis/Annie Leibovitz nuotr./Kim Kardashian ir Kanye Westas
„Vogue“ viršelis/Annie Leibovitz nuotr./Kim Kardashian ir Kanye Westas

Solange Knowles peštynės su sesers Beyonce vyru Jay Z

Gegužę Niujorke vykęs kasmetinis „Met Gala“ pokylis baigėsi dainininkės Solange Knowles ir reperio Jay Z peštynėmis lifte. Renginyje kartu su vyresniąja seserimi Beyonce ir jos vyru dalyvavusi Solange Knowles dėl kažko labai supyko ant svainio ir visos emocijos išsiliejo lifte, kur, kaip ji manė, niekas to nepamatys. Vis tik viešbučio apsaugos filmuota vaizdo medžiaga iš lifto pateko bulvarinei spaudai į rankas ir viskas iškilo į viešumą. Vaizdo įraše buvo matyti, kaip įsikarščiavusi Solange Knowles rėkė ant Jay Z, o vėliau net pradėjo jį trankyti bei spardyti. Jay Z atrodė ramus ir leido jai išsilieti, o Beyonce į konfliktą per daug nesikišo – tik vieną akimirką ji stojo tarp savo vyro ir sesers.

Po šio incidento Beyonce, Solange Knowles ir Jay Z atsitvėrė tylos siena, tačiau komentatoriai darėsi savas išvadas. Viena iš versijų buvo ta, kad Solange puolė sesers vyrą dėl jo esą nepagarbaus elgesio su Beyonce. Drąsesni spėjo, kad Solange  nemalonę Jay Z užsitraukė dėl neištikimybės žmonai. Dar viena versija – Solange tiesiog ištiko pykčio isterija arba ji galėjo būti apsvaigusi nuo alkoholio ar narkotikų. Netrukus pasklido ir kalbų apie neišvengiamas Beyonce ir Jay Z skyrybas.

Vėliau Beyonce su seserimi ir vyru išplatino bendrą pranešimą apie šį incidentą, tačiau konkrečių konflikto priežasčių vis tiek neįvardijo.

„Svarbiausia, kad mūsų šeima viską išsiaiškino. Jay ir Solange abu prisiima atsakomybę dėl to, kas nutiko. Jie abu vienas kito atsiprašė ir mes gyvename toliau kaip vieninga šeima. Galų gale, visos šeimos turi problemų, ir mes ne kuo nors išskirtiniai. Mes palikome tai praeityje ir tikimės, kad kiti padarys tą patį“, – sakoma pareiškime. Šiuo klausimu daugiau nė vienas nieko nesakė.

AOP nuotr./Beyonce su vyru Jay-Z ir seserimi Solange Knowles „Met Gala“ pokylio dūzgėse
AOP nuotr./Beyonce su vyru Jay-Z ir seserimi Solange Knowles „Met Gala“ pokylio dūzgėse

Visiškai perregima Rihannos suknelė

Birželį dainininkė Rihanna į Amerikos mados dizainerių tarybos (CFDA) apdovanojimus atvyko praktiškai nuoga, o jos nieko nedengiantis apdaras tapo kone labiausiai aptarinėjamu drabužiu šiais metais.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Rihanna
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Rihanna

Nors iš 216 000 „Swarovski“ kristalų kurta dizainerio Adamo Selmano suknelė leido visiems grožėtis nuoga dainininkės krūtine, Rihanna vis tiek sugebėjo išlikti elegantiška.

„Mes tikrai norėjome sukurti skandalingą suknelę, – apie savo kūrinį sakė Adamas Selmanas, – Visa suknelė yra tik iš tinklelio ir kristalų. Tačiau mada yra apie grožį, o moters kūnas – jo dalis.“

Per minėtą renginį Rihanna buvo apdovanota Mados ikonos apdovanojimu, o iš „Vogue“ redaktorės Annos Wintour rankų atsiimdama garbingą apdovanojimą atlikėja sakė: „Kiek tik prisimenu, mada buvo mano gynybos mechanizmas. Niekada nebūsi stilingas, jeigu nerizikuosi. Savo mada galiu kompensuoti visas savo silpnybes. Yra taisyklės, bet taisyklės yra tam, kad būtų sulaužytos.“

Nuo narkotikų apsvaigusi Angelina Jolie

Liepą „The National Enquirer“ paviešino prieš penkiolika metų nufilmuotą vaizdo įrašą, kuriame Holivudo žvaigždė Angelina Jolie matoma apsvaigusi nuo narkotikų. Tame vaizdo įraše matyti, kaip aktorė 1999-aisiais paraudusiomis ir apsiblaususiomis akimis vaikšto po kambarį šnekėdama telefonu su savo tėvu aktoriumi Jonu Voightu. Aktorę filmavo jos tuometinis narkotikų prekeivis Franklinas Meyeris, kuris šiuo metu sėdi už grotų. 

„Angie mano kliente buvo keletą metų, aš pardavinėdavau jai heroino ir kokaino“, – sakė Franklinas Meyeris. Anot prekeivio, su aktore jis susitikdavo kartą ar du per savaitę, ji nusipirkdavo narkotikų už maždaug 100 JAV dolerių. Angelina Jolie net vartodavo narkotikus prekeivio akivaizdoje – jai visiškai nerūpėjo, kad kas nors ją mato.

Šiuo metu Angelinos Jolie gyvenimo būdas yra pasikeitęs kardinaliai – ji su vyru Bradu Pittu augina šešis vaikus ir aktyviai užsiima humanitarine veikla. Nors ji niekada neslėpė, kad jos praeityje būta narkotikų, šis vaizdo įrašas ją labai papiktino, tad aktorė kreipėsi į teismą ir netrukus jis buvo pašalintas.

Kadras iš vaizdo įrašo/Angelina Jolie
Kadras iš vaizdo įrašo/Angelina Jolie

Orlando Bloomo ir Justino Bieberio konfliktas

Liepos mėnesį Ibisoje susikirto aktoriaus Orlando Bloomo ir dainininko Justino Bieberio keliai. Abi žvaigždės vakarą leido tame pačiame restorane ir dėl kažko susiginčijo – Orlando Bloomas užvožė paauglių dievaičiui per veidą, šį jo veiksmą palydėjo kitų restoranų svečių plojimai, ir tada Justinas Bieberis su savo kompanija išėjo.

Vienas konflikto liudininkas vėliau pasakojo, kad Orlando Bloomas įžeidė Justino Bieberio ego, mat nepanoro su juo pasisveikinti, kai prie jo priėjęs dainininkas jam ištiesė ranką. Įsižeidęs Justinas Bieberis pradėjo kabinėtis prie aktoriaus erzindamas jį komentarais apie buvusią jo žmoną Mirandą Kerr.

Iš karto po šio konflikto Justinas Bieberis savo „Instagram“ paskyroje paviešino vien bikinį vilkinčios Mirandos Kerr nuotrauką (kurią vėliau ištrynė), o kitą dieną ir vėl nesusilaikė nepaerzinęs Orlando Bloomo. Šįkart jis „Instagram“ publikavo nuotrauką, kurioje Orlando Bloomas nufotografuotas susigraudinęs.

Ne viena garsenybė sureagavo į Orlando Bloomo ir Justino Bieberio kofliktą savo „Twitter“ paskyrose. Daugelis palaikė aktorių, o ne jaunąjį dainininką, ir neslėpė, kad jau seniai metas buvo pastatyti jį į vietą.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Orlando Bloomas ir Justinas Bieberis
AFP/„Scanpix“ nuotr./Orlando Bloomas ir Justinas Bieberis

Estijos prezidento žmonos Evelin Ilves neištikimybė

Rugpjūčio pabaigoje Estijos prezidento Toomo Hendriko Ilveso žmona Evelin Ilves buvo nufotografuota besibučiuojanti su prancūzu Vincentu Aranegu. Po to, kai nuotraukos pasiekė dienos šviesą, iki tol tobula žmona laikyta moteris kartu su dukra išvyko iš šalies. Aistroms aprimus Evelin Ilves grįžo namo ir susitaikė su savo vyru – spalį ji vėl buvo šalia Estijos prezidento per oficialų priėmimą Taline. Sutuoktiniai priėmime dalyvavo lyg niekur nieko, o su žurnalistais apie asmeninį gyvenimą nekalbėjo.

Skandalingos Estijos prezidento žmonos Evelin Ilves nuotraukos
Skandalingos Estijos prezidento žmonos Evelin Ilves nuotraukos

Programišių ataka prieš garsenybes: pavogtos asmeninės nuotraukos

Paskutinę vasaros dieną nuo programišių atakos nukentėjo kelios dešimtys garsių moterų – iš jų buvo pavogtos asmeninės nuotraukos, kuriose jos nusifotografavusios nuogos. Po garsenybių telefonus prasisukęs programišius internete paviešino žvaigždžių nuotraukas, kurios buvo darytos vien asmeniniam archyvui. Tarp jo aukų – Kate Upton, Mary Kate Olsen, Kate Bosworth, Ariana Grande, Kim Kardashian, Kirsten Dunst, Victoria Justice, Teresa Palmer, Krysten Ritter ir daugybė kitų.

„Oskaro“ laureatė Jennifer Lawrence buvo viena iš tų, kurios nuogos nuotraukų buvo pavogta daugiausia. Aktorė tai aiškina paprastai – nuotraukos buvo skirtos jos tuometiniam vaikinui Nicholasui Houltui, su kuriuo ji palaikė santykius per atstumą.

„Pradėjau rašyti atsiprašymą, bet supratau, kad neturiu už ką atsiprašyti. Aš ketverius metus turėjau meilės kupinus, sveikus, puikius santykius su vaikinu. Tai buvo draugystė per atstumą, taigi arba tavo vaikinas žiūrės pornofilmus, arba jis žiūrės į tave“, – vėliau, aistroms kiek aprimus, sakė Jennifer Lawrence.

„Scanpix“ nuotr./Jennifer Lawrence, Kim Kardashian, Kate Upton ir Mary Kate Olsen
„Scanpix“ nuotr./Jennifer Lawrence, Kim Kardashian, Kate Upton ir Mary Kate Olsen

Visiškai nuoga Kim Kardashian žurnale „Paper“

Lapkritį realybės šou žvaigždė Kim Kardashian šokiravo visą pasaulį savo drąsia ir itin atvira fotosesija žurnalui „Paper“. Žurnalo viršeliui realybės šou žvaigždė pozavo apnuoginusi savo garsiąją sėdynę, o vidiniuose puslapiuose buvo galima rasti ir dar atviresnių kadrų, kuriuose Kim Kardashian nusifotografavo visiškai nuoga iš priekio, niekuo neprisidengdama intymiausių savo kūno vietų.

„Man ta fotosesija buvo kai kas, ką aš norėjau padaryti dėl savęs, kad jausčiausi pasitikinti savimi, – vėliau sakė Kim Kardashian. – Nesakau, kad ir kiti dabar turi taip daryti, bet man tai buvo meno projektas ir išmokė mane daryti tai, ko aš noriu.“

Žurnalo „Paper“ viršelis/Kim Kardashian
Žurnalo „Paper“ viršelis/Kim Kardashian

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką