2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Išsiskyrusi su lietuvių kilmės aktoriumi, Olivia Wilde puolė į 10 metų jaunesnio Harry Styleso glėbį

Ar tai gali būti nauja pora? Savaitgalį draugų vestuvėse artimiau nei artimai leidžiantys laiką pastebėti aktorė Olivia Wilde (36 m.) ir atlikėjas Harry Stylesas (26 m.). Kaip „People“ atskleidė šaltinis, įžymybės ne tik didžiąją laiko dalį vienas kito nepaleido iš rankų, bet ir nevaržė savęs demonstruodami jausmus.
Olivia Wilde, Harry Stylesas
Olivia Wilde, Harry Stylesas / Vida Press nuotr.

„Savaitgalį jiedu dalyvavo vestuvėse Montecito rajone, Kalifornijoje, – pasakojo šaltinis. – Šalia draugų jie elgėsi meiliai, laikėsi už rankų ir atrodė labai laimingi. Jie susitikinėja jau kelias savaites.“

Rašoma, kad naują porą pavyko įamžinti. Nuotraukose O.Wilde vilki žemę siekiančią gėlėtą suknią ir yra įsikibusi į H.Styleso ranką. Pastarasis šventėje dalyvavo pasipuošęs juodu kostiumu ir baltais marškiniais. Tiek aktorė, tiek atlikėjas taip pat dėvėjo apsaugines veido kaukes.

Vėliau O.Wilde ir H.Stylesą paparacai nufotografavo prie dainininko namų Los Andžele nešančius lagaminus.

Žinia apie šį romaną pasirodė praėjus vos kelioms savaitėms po pranešimų, kad 2020-aisiais skirtingais keliais pasuko O.Wilde ir lietuvių kilmės aktorius Jasonas Sudeikis (45 m.). 2011-aisiais susitikinėti pradėję aktoriai 2012-aisiais jau vienas kitą vadino sužadėtiniais.

Nors prie altoriaus amžinos meilės taip ir neprisiekė, O.Wilde ir J.Sudeikis susilaukė dviejų vaikų – sūnaus Otiso (6 m.) ir dukters Daisy (4 m.).

Tiesa, žinia apie užsimezgusius santykius tarp H.Styleso ir O.Wilde nėra netikėta, mat juodu jau kurį laiką drauge dirba bendrame projekte.

Dainininkas filmuojasi aktorės režisuojamame psichologiniame trileryje „Don’t Worry Darling“. Jame be šių dviejų žmonių taip pat vaidina aktorė Florence Pugh (25 m.).

TAIP PAT SKAITYKITE: Kodėl konservatyvių pažiūrų žmones taip išgąsdino suknelę vilkintis Harry Stylesas?

Su suknele ant „Vogue“ viršelio įsiamžinęs Harry Stylesas už lyčių normų griovimą sulaukė palaikymo

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką