Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Trumpiausiai nakčiai - mažiausia kaina!
Išbandyti

Ivanka Trump kraustosi į Vašingtoną paskui prezidentu išrinktą tėvą: gyvens Obamų kaimynystėje

Vyriausia JAV prezidentu išrinkto milijardieriaus Donaldo Trumpo duktė Ivanka Trump (35 m.) su šeima kraustosi į Vašingtoną paskui savo tėvą. Donaldo Trumpo dešiniąja ranka vadinama Ivanka gyvens tame pačiame rajone, į kurį pasibaigus kadencijai persikels dabartinis JAV prezidentas Barackas Obama su šeima.
Donaldas Trumpas su dukra Ivanka Trump ir naujieji jos namai Vašingtone
Donaldas Trumpas su dukra Ivanka Trump ir naujieji jos namai Vašingtone / „Scanpix“ ir „Vida Press“ nuotr.

Kaip praneša „People“, Donaldui Trumpui persikėlus į Baltuosius rūmus Ivanka Trump, jos vyras Jaredas Kushneris (35 m.) ir trys vaikai Arabella (5 m.), Josephas (3 m.) bei Theodore'as (9 mėn.) seks iš paskos.

Nekilnojamojo turto agentūros „Washington Fine Properties“ agentas Williamas F.X. Moody žurnalui „The Washingtonian“ patvirtino, kad Ivanka Trump nusipirko šešių miegamųjų namą Vašingtone už 5,5 mln. JAV dolerių (5,3 mln. eurų)

Ivanka Trump su šeima gyvens Kaloramoje – tame pačiame Vašingtono rajone, kur apsigyvens Obamų šeima, sausio pabaigoje užleidusi Baltuosius rūmus naujai išrinktam JAV prezidentui. Ivanka Trump ir Obamos gyvens visai netoli vieni kitų.

Štai namas, kurį už 5,5 mln. JAV dolerių nusipirko Ivanka Trump su vyru – apžiūrėkite:

Donaldą Trumpą išrinkus JAV prezidentu netilo kalbos, kad jo dukrai Ivankai bus patikėtos svarbios pareigos jo administracijoje. Nors ji pati tai neigė, Ivanka Trump neslėpė, kad vis tiek ketina pasinaudoti savo įtaka ir veikti tose politikos sferose, kurios jai asmeniškai labai svarbios, t.y. motinystės atostogos ir dirbančių motinų interesai.

Kol kas nepatvirtinta, tačiau netyla kalbos, kad vietą Donaldo Trumpo administracijoje turės Ivankos vyras Jaredas Kushneris, kuris buvo aktyviai įsitraukęs į savo uošvio rinkimų kampaniją.

Dukra iš paskos, o žmona liks Niujorke

Nors Donaldo Trumpo dukra su šeima nutarė persikelti iš Niujorko į Vašingtoną ir gyventi arčiau tėvo, tačiau Donaldo Trumpo žmona Melania prioritetus susidėliojo kitaip: ji nutarė pasilikti Niujorke.

Pagrindinė to priežastis – vienintelis Melanios ir jauniausias Donaldo sūnus Barronas.

Melania Trump nusprendė iš karto nesikraustyti su vyru į Baltuosius rūmus ir bent iki birželio likti gyventi ištaiginguose šeimos apartamentuose „Trump Tower“ dangoraižyje Niujorke, mat nenori dešimtmečio berniuko vidury mokslo metų išplėšti iš jam įprastos mokyklos, aplinkos ir draugų.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Donaldas Trumpas ir Melania Trump su sūnumi Barronu (2016 m.)
AFP/„Scanpix“ nuotr./Donaldas Trumpas ir Melania Trump su sūnumi Barronu (2016 m.)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Reklama
Joninių grilio vakarėlis už mažą kainą: pasigaminkite tris patiekalus neišleisdami 15 eurų
Reklama
Tinklinis, kepsninės, universalūs treniruokliai: ką šiemet erdvėms prie savo namų siūlys vilniečiai?
Reklama
„Telia“ stiprina ryšį Dainų šventės dalyviams ir lankytojams dar nematytu būdu
Užsisakykite
15min naujienlaiškius