2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Įžymybės, susituokusios su savo didžiausiais fanais: tarp jų – ir J.Bieberis

Žvaigždėms irgi sunku pasirinkti, ką įsimylėti. Kartais jų romantiškų santykių paieškos baigiasi tuo, kad garsenybė susižavi ne itin populiariu žmogumi. O kai kurios įžymybės netgi susituokia su savo didžiausiais gerbėjais. Įkvepiančios meilės istorijos apie paprastus žmones, kuriems krito į akį jų mėgstama žvaigždė, o jų draugystė galiausiai peraugo į santuoką. Šiais pasakojimais gali pasigirti ir gerai žinomi vardai, tokie kaip Justinas ir Hailey Bieber ar Kim Karashian bei Kanye Westas.
Fergie ir Joshas Duhamelis, Mariah Carey ir Nickas Cannonas, Kanye Westas ir Kim Kardashian, Justinas Bieberis ir Hailey Bieber Tik prenumeratoriams
Fergie ir Joshas Duhamelis, Mariah Carey ir Nickas Cannonas, Kanye Westas ir Kim Kardashian, Justinas Bieberis ir Hailey Bieber / „Scanpix“ nuotr.

Kim Kardashian ir Kanye Westas

2006 m. pamatęs Kim Kardashian nuotrauką su jos drauge Paris Hilton, Kanye Westas susižavėjo ir paklausė draugo, ar jis kada nors girdėjo apie šią „Kim Kar-dijon“ moterį. Kiek vėliau, 2012 m., abiejų karjerai pasiekus dar aukštesnį lygį, jiedu pradėjo susitikinėti (kai Kim vis dar buvo su Krisu Humphriesu), o 2014 m. susituokė. Šiandien jie turi keturis vaikus.

„Scanpix“ nuotr./Kim Kardashian ir Kanye Westas
„Scanpix“ nuotr./Kim Kardashian ir Kanye Westas

Justinas ir Hailey Bieber

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką