15min be reklamos
2023 02 08, 13:01

J.Cameronas atskleidė, kodėl L.DiCaprio vos neatsisakė „Titaniko“: priežastis – kita nei manyta

Artėjančią Šv. Valentino dieną režisierius Jamesas Cameronas kviečia kartu švęsti visą pasaulį pakerėjusios meilės istorijos, romantinės dramos „Titanikas“ (angl. „Titanic“), 25-ąsias metines.
Leonardo DiCaprio ir Kate Winslet filme „Titanikas“
Leonardo DiCaprio ir Kate Winslet filme „Titanikas“ / „Scanpix“ nuotr.

Filme, kuriame pagrindinius vaidmenis atliko vėliau „Oskaro“ laureatais tapę Leonardo DiCaprio ir Kate Winslet, nežinanti kliūčių meilė ir aistra, jungianti jaunuolius, netikėtai virsta kova už išlikimą Atlanto vandenyno gelmėn grimztančiame „Titanike“, tuo metu didžiausiame ir nenuskandinamame laikytame kruiziniame laive.

Neseniai paaiškėjo, jog pagrindinė filmo žvaigždė Leonardo DiCaprio turėjo būti papildomai įtikintas, kad galutinai sutiktų suvaidinti režisieriaus Jameso Camerono filme „Titanikas“.

Pokalbyje su prodiuseriu Jonu Landau vienas sėkmingiausių kino režisierių Jamesas Cameronas atskleidė, kad jau kurį laiką buvo klaidingai cituojamas sakant, kad aktorius Leonardo DiCaprio tuomet manė, kad filmas bus nuobodus. Dabar paaiškėjo, jog aktorius nebuvo įsitikinęs, ar prisijungti prie projekto, nes manė, kad tai nebus pakankamai sudėtingas vaidmuo.

„Leonardo [DiCaprio] ieškojo iššūkių. Jis neseniai buvo suvaidinęs Romeo. Taip pat atliko narkomano vaidmenį „Krepšininko dienoraštyje“. Leonardo norėjo vaidmens, kad galėtų išgryninti ir atvaizduoti priešais kamerą problemas. Jis norėjo turėti prieš ką pykti“, – prisimindamas aktoriaus įtikinėjimą, kalbėjo režisierius Jamesas Cameronas.

„Turėjau jį įtikinti, kad vaidindamas Džeką, kuris neturi akivaizdžių vidinių problemų, jam teks sudėtingesnis, brandesnio ir labiau suaugusio vieno iš būsimos poros vaidmenų. Taigi visa energija ir meilės istorija tarsi perkeliama nuo Džeko iki Rouzės“, – paaiškino režisierius. „Sakiau jam, kad tai padaryti bus sunkiau nei atrodo perskaičius scenarijų. Ir tik tada, kai įtikinau jog tai iššūkis, jis susidomėjo.“

Kai romantinė drama „Titanikas“ 1997-aisiais metais pirmą kartą pasirodė kinuose, ji tapo daugiausiai uždirbusiu visų laikų filmu, ir tik 2009-aisiais nusileido kitam režisieriaus James Cameron kino filmui „Įsikūnijimas“ (angl. „Avatar“).

„Scanpix“ nuotr./Leonardo DiCaprio ir Kate Winslet filme „Titanikas“
„Scanpix“ nuotr./Leonardo DiCaprio ir Kate Winslet filme „Titanikas“

Nesenstanti ir net 11 „Oskaro“ apdovanojimų pelniusi meilės istorija „Titanikas: 25 metai“ – atnaujintu 4K raiškos ir 3D formatu vos kelioms savaitėms sugrįžta tik į kino teatrus. Kino studija „20th Century Studios“ taip pat pristatė naują anonsą, reklamuojantį specialų 25-ųjų metinių išleidimą.

Romantinė drama „Titanikas: 25 metai“ Lietuvos kinuose – nuo vasario 10 d.

Filmo anonsas:

VIDEO: Titanic 25th Anniversary | Official Trailer

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Nealkoholinis „Švyturio Ekstra“ ketina skinti tarptautinių apdovanojimų laurus
Reklama
Elektromobilis, kurį galima papildyti degalinėje: didžiausi abiejų pasaulių privalumai viename
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką