15min be reklamos
Publikuota 2022 08 24, 10:11

J.Lopez parodė tris per vestuves su B.Afflecku dėvėtas sukneles: stebina savo kaina

Jennifer Lopez pasidalijo įspūdingų vestuvių su Benu Afflecku, kurios šeštadienį antrąkart vyko Džordžijoje, įvaizdžiu. Ji liko ištikima savo dizaineriui Ralphui Laurenui ir dėvėjo jo kurtas Couture sukneles, kurių kaina gali siekti ir 2 milijonus dolerių.
Jennifer Lopez ir Benas Affleckas
Jennifer Lopez ir Benas Affleckas / On The JLo ir Vida Press nuotr.

Antradienio rytą dainininkė ir aktorė Jennifer Lopez savo interneto svetainėje OnTheJLo.com paskelbė nuotraukas, kuriose atskleidė savo vestuvinį įvaizdį.

Žvaigždės veidą dengė baltas šydas, jos plaukai buvo suvelti atgal, demonstruojant deimantinius ir perlų auskarus. Ant kaklo ji buvo užsidėjusi baltą margą medžiagą.

J.Lopez paviešino visą savo pagrindinės nuotakos suknelės vaizdą, kuri buvo su stulbinančiu 20 pėdų (daugiau nei 6 metrų) ilgio šleifu, ir kitų dviejų suknelių, kurias vilkėjo savo didžiąją dieną.

On The JLo nuotr./Jennifer Lopez
On The JLo nuotr./Jennifer Lopez

Visos trys suknelės buvo sukurtos amerikiečių dizainerio Ralpho Laureno, o kadangi tai – couture suknelės, kiekviena jų kainavo apie 1-2 mln. dolerių.

„Couture vestuvinės suknelės gali kainuoti nuo 55 000 iki 5 milijonų dolerių. Tačiau R.Lauren suknelės kainuoja daugiau. Šių suknelių kaina prasideda nuo maždaug 500 000 dolerių už kiekvieną, nes jos siuvamos rankomis iš geriausių medžiagų. Be to, už sukneles su kristalais ir perlais mokama tikrai daugiau“, – teigė DailyMail sakė stilistas.

R.Lauren paprastai vestuvinių suknelių nekuria. Tiesą sakant, kreminės spalvos permatoma suknelė, kurią jis sukūrė, kai Priyanka Chopra 2018 m. Indijoje ištekėjo už Nicko Jonaso, buvo tik ketvirtoji jo kurta vestuvinė suknelė.

Skaičiuojama, kad ta suknelė kainavo 2 mln. dolerių, nes jos priekyje buvo perlų, daugiau kaip 11 000 Svarovskio kristalų ir tūkstančiai blizgučių, taip pat daugybė rankų darbo nėrinių.

Pirminė Lopez vestuvinė suknelė – su golfu – greičiausiai kainavo apie 1 mln. dolerių, nes joje nebuvo įsiūta jokių perlų ar kitų brangakmenių, tačiau ji turėjo rankų darbo puošnų 20 pėdų (daugiau nei 6 metrų) ilgio šleifą.

On The JLo nuotr./Jennifer Lopez
On The JLo nuotr./Jennifer Lopez

Kreminės spalvos suknelė su gilia apykakle greičiausiai taip pat kainavo 1 milijoną dolerių, jos priekyje buvo Svarovskio kristalai.

On The JLo nuotr./Jennifer Lopez
On The JLo nuotr./Jennifer Lopez

Trečioji suknelė atrodė taip pat nuostabiai, ant jos buvo prisiūti perlų vėriniai su Svarovskio kristalų detalėmis. Suknelė buvo be rankovių, ją ji demonstravo sėdėdama ant sūpynių. Prie jos priderino dirželiais segamus aukštakulnius su perlais. Couture suknelė buvo rankų darbo ir greičiausiai kainavo nuo 1 iki 2 mln. dolerių.

On The JLo nuotr./Jennifer Lopez
On The JLo nuotr./Jennifer Lopez

Lopez savo vestuvių dieną vilkėjo R.Lauren tikriausiai dar ir todėl, kad ją su iš Bronkso kilusiu kolega sieja sena draugystė. Ji nusprendė atstovauti Laurenui, kai 2021 m. per „Met Gala“ pokylį vilkėjo vieną iš jo suknelių.

Jos stilistas Robas Zangardi, dirbantis su Mariel Haenn, paskelbė Lopez nuotrauką ir parašė: „Pati gražiausia nuotaka, kokia tik buvo.“

Nuotraukas fiksavo fotografas Johnas Russo.

Vėliau antradienį, žurnalas „Vogue“ savo instagramo paskyroje pasidalijo J.Lopez suknelės nuotrauka visu ūgiu.

„Sveikiname Jennifer Lopez ir Beną Afflecką! Šį šeštadienį, rugpjūčio 20 d., pora atšventė savo santuoką šeimos ir draugų akivaizdoje savo namuose, Riceboro mieste, Džordžijos valstijoje, Hamptono salos draustinyje netoli Savanos“, – skelbė žurnalas.

„Nuotaka vilkėjo Ralph Lauren Couture. Ralphas Laurenas visada buvo aktorės dizaineris.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką