15min be reklamos

Jamesas Cordenas baigė savo kultinę laidą: atsisveikino svarbia kalba

Britų komikas Jamesas Cordenas ketvirtadienį CBS laidos „The Late Late Show“ paskutiniame epizode dalį savo atsisveikinimo kalbos skyrė JAV visuomenės susiskaldymui aktualiais klausimais, įskaitant politiką ir ideologiją.
Jamesas Cordenas
Jamesas Cordenas / „Scanpix“ nuotr.

J.Cordenas sakė, kad per visus laidos gyvavimo metus JAV politikoje ir pasaulyje įvyko daug pokyčių, o kartu su jais didėjo susiskaldymas ir negatyvumas. Jis taip pat paragino susirinkusiuosius nepamiršti ir priminti kitiems, kad Jungtinės Valstijos, nors ir su trūkumais, visada buvo kupinos optimizmo.

„Jei kas nors su jumis nesutinka, tai dar nereiškia, kad jis yra blogas ar piktas. Mes visi esame daugiau vienodi nei skirtingi. Yra tiek daug žmonių, kurie bando tuos skirtumus kurstyti, todėl turime kaip įmanydami stengtis ieškoti šviesos, ieškoti džiaugsmo. Jei tai padarysite, jis ten glūdi. Tai yra viskas, apie ką šis šou visuomet buvo“, – teigė komikas.

Prieš metus J.Cordenas paskelbė, kad po aštuonių sezonų nusprendė užbaigti laidą, motyvuodamas tuo, kad nori grįžti į gimtąją Jungtinę Karalystę ir daugiau laiko praleisti su šeima bei artimaisiais.

Ketvirtadienį CBS taip pat transliavo specialią laidą „The Last Last Late Late Show Special“, kurioje buvo parodyti nufilmuoti segmentai su Holivudo aktoriumi Tomu Cruise'u ir britų superžvaigžde Adele.

Britų dainininkas Harry Stylesas ir aktorius Willas Ferrellas tapo paskutiniaisiais „The Late Late Show“ kviestiniais svečiais.

Kiti panašių laidų vedėjai taip pat atsisveikino su šiuo šou ir jo žiūrovais. Sethas Meyersas, Jimmy Kimmelas, Jimmy Fallonas, Stephenas Colbertas ir Davidas Lettermanas pasirodė iš anksto nufilmuotame segmente kartu su J.Cordenu. Jie juokavo, kad jam baigiant savo laidą, bet kuris iš jų galėtų pretenduoti į jo vietą.

Vakaro pabaigoje J.Cordenas grojo pianinu ir dainavo dainą kartu su aplink sceną susibūrusia komanda.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kimčių ekspertas pasakoja viską, ko iki šiol nežinojote apie šį Azijos virtuvės stebuklą, ir dalinasi autentišku receptu
Reklama
„Švyturys-Utenos alus“ jungiasi prie „Stiprūs kartu“ ir „Blue/Yellow“ pagalbos Ukrainos našlaičiams
Reklama
Testas: atsakykite į 10 klausimų apie „Apple Watch“ laikrodžius ir laimėkite 200 EUR dovanų kuponą!
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką