Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2017 01 06, 18:08

Jamie Oliveris Britanijoje uždaro 6 „Jamie‘s Italian“ restoranus

Didžiosios Britanijos nacionalinis transliuotojas BBC praneša, jog vienas garsiausių šalies virėjų Jamie Oliveris Britanijoje uždaro 6 savo restoranus.
Jamie Oliveris
Jamie Oliveris / „Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr.

Pranešama, jog pirmaisiais šių metų trejais mėnesiais bus uždaryti 6 „Jamie‘s Italian“ restoranai ir dėl to 120 kompanijos darbuotojų praras darbą. Vis dėlto, kompanija tikina pasistengsianti šiuos darbuotojus perkelti į kitus tinklo restoranus.

Kompanija pareiškė, jog restoranai uždaromi dėl sunkios rinkos, o nežinomybė, kurią sukėlė „Brexit“, tik sustiprino įtampą.

Negana to, po referendumo rezultato išstoti iš Europos Sąjungos ir nukritus svaro vertei euro atžvilgiu, išaugo Italijoje perkamų ingridientų kaina.

„Instagram“ nuotr./Jamie Oliveris su sūnumi
„Instagram“ nuotr./Jamie Oliveris su sūnumi

„Jamie‘s Italian“ vykdantysis direktorius Simon Blagden pareiškė: „Kaip kiekvienas restorano savininkas žino, rinka čia yra sunki ir po „Brexit“ atsiradęs spaudimas bei nežinomybė viską tik dar labiau apsunkino.“

Simon Blagden tvirtina, jog tam, kad verslas būtų pelningas, kiekviename tinklo restorane kiekvieną savaitę turi apsilankyti po 3,000 klientų.

„Jamie‘s Italian“ kompanija užsienyje turi 28 restoranus ir planuoja atidaryti dar 22.

www.ANGLIJA.today

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką