Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

JAV tyrėjai tiria vakarėlių liūtės Johnson mirties aplinkybes

Sveikatos priežiūros ir vartojimo prekių imperijos „Johnson and Johnson“ paveldėtoja Casey Johnson gyveno prašmatniai – lėbaudavo vakarėliuose su skandalingąja Paris Hilton, pozuodavo paparacams, susižadėjo su biseksualia televizijos žvaigždė Tila Tequila, tačiau mirė jauna, kaip ir jos garbinta aktorė Marilyn Monroe.
Casey Johnson
Casey Johnson / „Scanpix“ nuotr.

Antradienį 30 metų garsenybės palaikus ištyrę ekspertai nerado jokių traumų, o siekiant nustatyti mirties priežastį bus atlikti toksikologiniai ir histologiniai tyrimai, kurie gali užtrukti aštuonias savaites ar dar ilgiau.

C.Johnson dar vaikystėje buvo diagnozuotas cukrinis diabetas, tačiau kol kas neaišku, ar ši liga kaip nors susijusi su jos mirtimi.

C.Johnson lavonas pirmadienį buvo rastas jos namuose viename ramiame Los Andželo rajone. Pasak policijos pareigūno Gregory Baeko, ant jos kūno jokių smurto žymių nerasta.  Tačiau bulvarinių dienraščių straipsniai jau senokai rodė, kad bohemiškas šios moters gyvenimas tampa nekontroliuojamas.

C.Johnson buvo pateikti kaltinimai dėl vagystės vienos draugės namuose. Be to, pranešama, kad garsenybės motina siekia perimti prieš trejus metus jos dukros Kazachstane įsivaikintos mergaitės globą.

Anksčiau C.Johnson buvo paskelbusi, kad jos buvusį vaikiną nuviliojo jos teta.  Casey tėvui Robertui Woodui Johnsonui IV priklauso amerikietiškojo futbolo komanda – Niujorko „Jets.“ Jis taip pat yra Tarptautiniam I tipo cukrinio diabeto tyrimų fondo pirmininkas ir vienas iš knygos „Diabetu sergančio vaiko priežiūra“ autorių.

C.Johnson nedalyvavo 1886 metais jos prosenelio įkurtos verslo imperijos veikloje, tačiau kartu su dviem jaunesnėmis seserimis buvo potenciali šeimos kapitalo paveldėtoja.

Jos šeimos nariai „Johnson and Johnson“ valdyboje nebedalyvauja jau kelis dešimtmečius. C.Johnson, kaip ir jos draugės bei buvusios bendraklasės P.Hilton, audringi pasilinksminimai ir skandalingi meilės nuotykiai nuolat atsidurdavo bulvarinės žiniasklaidos dėmesio centre. „Kūdikių aliejaus paveldėtojos“ vardas nuolat mirgėdavo dienraščio „The New York Post“ paskalų skiltyje „Page Six.“

2002 metais ji pasirodė dokumentiniame filme apie turtingų merginų gyvenimą „It Girls“, tačiau šlovė didžiajame ekrane C.Johnson aplenkė.

2006 metais žurnalui „Vanity Fair“ duotame interviu ji prisipažino, kad atmetusi P.Hilton kvietimą kartu su ja dalyvauti televizijos realybės šou „Paprastas gyvenimas“ padarė „kvailiausią gyvenime klaidą“.  Antradienį socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbtame pranešime P.Hilton pareiškė esanti labai prislėgta dėl draugės mirties.

„Verkiu lovoje, žiūrėdama į Casey, Nicky ir savo vaikystės nuotraukas. Esu labai nusiminusi. Jaučiuosi, tarsi būčiau netekusi sesers. Mano širdis sudaužyta. Ilgiuosi jos“, – rašo P.Hilton.

C.Johnson ir Tila Tequila apie savo sužadėtuves paskelbė praeitą mėnesį internete įdėtame vaizdo pranešime. Po meilužės mirties paskelbtame „Twitter“ panešime T.Tequila vadino ją „savo žmonele.“ 

C.Johnson neseniai buvo suimta, tiriant apatinių baltinių, laiškų, papuošalų ir kitų daiktų, kurių bendra vertė – 22 tūkst. JAV dolerių, vagystę iš jos draugės manekenės Jasmine Lennard namų Holivude.

 Praeitą mėnesį garsenybė padarė kaltės nepripažinimo pareiškimą dėl vagystės su įsilaužimu ir vogtų daiktų įgijimo. Kitas šią bylą nagrinėjančio teismo posėdis turėjo įvykti vasario 2 dieną, sakė apygardos prokuroro atstovė Jane Robison.

Pasak žiniasklaidos, C.Johnson taip pat bylinėjosi dėl teisės į jos įsivaikintos mergaitės globą su savo motina Sale Johnson. Casey tą mergaitę įsivaikino Kazachstane 2007 metais ir pavadino ją Ava Monroe, savo dievaitės Marilyn Monroe garbei.

„Įžvelgiu tarp mūsų daug panašumų, – C.Johnson kalbėjo apie M.Monroe, duodama interviu „Vanity Fair“. – Jos gyvenimas mane verčia liūdėti. Nemanau, kad ji buvo labai laiminga.“

„Ją laikė kvaila blondine, tačiau ji tokia nebuvo. Ji buvo gudri, gudri mergšė. Manau, kad kai kada į mane pažvelgę žmonės galvoja: „Ak, Casey Johnson – juk ji kvaila blondine, turtinga paveldėtoja ir taip toliau.“ 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius