Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 27, 11:08

Jennifer Aniston – apie skyrybas su Bradu Pittu: kas jai padėjo atsitiesti?

Septynerius metus jausmus vienas kitam puoselėję aktoriai Jennifer Aniston ir Bradas Pittas laikyti viena gražiausių Holivudo porų. Visgi po penkerių santuokos metų vyras paliko žmoną dėl romano su aktore Angelina Jolie. J.Aniston tuomet patyrė nemažai skausmo, tačiau pajėgė atsitiesti. Prabėgus jau 17 metų po skyrybų moteris papasakojo, kas tokioje situacijoje jai suteikė jėgų.
Jennifer Aniston, Bradas Pittas
Jennifer Aniston, Bradas Pittas / „Scanpix“ nuotr.

Holivudo aktorių Jennifer Aniston ir Brado Pitto pora buvo kone tobulybės simbolis: jauni, gražūs, talentingi ir sėkmingi. Vis tik 2005-aisiais filme „Ponas ir ponia Smitai“ su Angelina Jolie suvaidinęs Bradas Pittas neatsispyrė žavingos aktorės kerams ir užmezgė romaną. Teigiama, kad būtent dėl šios priežasties išsiskyrė aktoriaus ir J.Aniston keliai.

„Norėtume pranešti, kad po septynerių kartu praleistų metų nusprendėme oficialiai išsiskirti. Tiems, kas seka šiuos dalykus norėtume paaiškinti, kad mūsų išsiskyrimas nėra jokių bulvarinės žiniasklaidos skelbiamų spekuliacijų rezultatas“, – skelbta bendrame poros pareiškime, publikuotame 2005 m. sausio 7 d. žurnalo „People“ numeryje.

Pareiškime taip pat buvo paaiškinta, kad šis sprendimas priimtas po ilgų apmąstymų: „Mes su džiaugsmu išliekame ištikimais ir rūpestingais draugais, labai mylinčiais ir besižavinčiais vienas kitu. Iš anksto prašome jūsų geranoriškumo ir jautrumo ateinančiais mėnesiais“.

Nors nuo J.Aniston ir B.Pitto skyrybų praėjo jau daugiau nei 17 metų, ši tema visuomenę vis dar domina. Apie tai aktorė prabilo apsilankiusi paskutinėje Ellen DeGeneres pokalbių laidoje.

Apie skyrybas su vyru aktorė paskelbė 2005-aisiais – tais pačiais metais, kai baigėsi 10 sezonų trukęs kultinis serialas „Draugai“. E.DeGeneres J.Aniston paklausus, kaip ji susidorojo su numylėto darbo pabaiga, ši atsakė apjungdama ir sunkumus po skyrybų.

„Na, tuo metu aš dar ir išsiskyriau, tad pradėjau lankyti terapiją. Tada sukūriau filmą „Išsiskyrimas“. Aš tiesiog pasinėriau į pabaigą ir pasakiau: „Žinot ką? Paverskime tai visiškai nauju skyriumi. Tiesiog viską užbaigkime ir pradėkime iš naujo“. Tai puikiai pavyko“, – su humoro gaidele pasakė J.Aniston, o jos žodžius palydėjo juokas ir plojimai.

„Scanpix“/AP nuotr./Jennifer Aniston, Ellen DeGeneres
„Scanpix“/AP nuotr./Jennifer Aniston, Ellen DeGeneres

Kad gyvenimas po 2005-aisiais įvykusių skyrybų nesustojo, akivaizdu: po kelių mėnesių B.Pittas ir A.Jolie viešai paskelbė apie savo santykius, o 2014 m. jie galiausiai susituokė. 2015 m. Jennifer Aniston taip pat ištekėjo už aktoriaus Justino Theroux, tačiau 2017 m. ir jie pasuko skirtingais keliais.

„Scanpix“/AP nuotr./Jennifer Aniston, Bradas Pittas
„Scanpix“/AP nuotr./Jennifer Aniston, Bradas Pittas

Vis tik šios skyrybos jos nesugniuždė. „Su visa pagarba, aš tikrai nesu palūžusi“, – tuomet interviu tikino moteris.

2019 m. subyrėjo ir B.Pitto santuoka. Išsiskyręs su A.Jolie, jis ėmė ieškoti dingsčių bendrauti su buvusia žmona – pirmą kartą per 12 metų pasveikino ją su gimtadieniu. Kol su A.Jolie dar buvo kartu, su pirmąja sutuoktine vyras santykių nepalaikė dėl tuometinės mylimosios protesto.

Aktoriaus aplinkos žmonės teigė, kad jis net atsiprašė Jennifer Aniston už tai, kad suteikė jai tiek daug skausmo užmezgęs romaną su Angelina Jolie.

„Jis atsiprašė už visa, kas nutiko. Kalbėti atvirai, pripažinti kaltę – tai ne jo būdui, tačiau psichoterapija, kurios seansus Bradas lanko pastaraisiais mėnesiais, daro stebuklus“, – tuomet tikino neįvardintas šaltinis.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Jennifer Aniston, Bradas Pittas
AFP/„Scanpix“ nuotr./Jennifer Aniston, Bradas Pittas

Šiuo metu J.Aniston ir toliau artimai draugauja su abiem buvusiais vyrais.

„Bradas ir aš esame bičiuliai. Esame draugai, kalbamės, ir jokio keistumo nėra“, – 2021 m. birželį JAV radijo ir TV laidų vedėjui Howardui Sternui sakė aktorė.

„Sakyčiau, kad išlikome draugais, – tais pačiais metais jos antrasis sutuoktinis J.Theroux sakė leidiniui „Esquire“. – Mes bendraujame per „FaceTime“, rašome vienas kitam žinutes. Patinka jums tai ar ne, bet mes neturėjome to dramatiško išsiskyrimo ir mylime vienas kitą. Nuoširdžiai sakau, kad branginu mūsų draugystę.“

Jis tęsė: „Mes negalime būti kartu ir vis dar teikti vienas kitam džiaugsmo ir draugystės. Be to, ji mane labai, labai juokina. Ji linksmas žmogus. Asmeniškai aš patirčiau nuostolį, jei mes nebendrautume. Ir norėčiau, kad jai būtų taip pat.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką